2726
یک مطلب جالب در مورد دعا و ذکر دیدم کپی کردم گفتم بزارم براتون ،من چنتا دعا و ذکر بلدم که در واقع حل ...

چقدر جالب و تامل برانگیز…

واقعا ممنونم از متنی که گذاشتی

اسکرین گرفتم و همین الان چندبار خوندمش

و یاد حدیث حضرت علی افتادم که گفتن یه رکعت نماز در حالت فهمیده و دونسته برابری میکنه با هزار رکعت نماز ندونسته… 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه کسی حمله نمیکنه پیشنهاد میکنم کتاب زن در دام ادیان ابراهیمی اثر دکتر روشنگر رو هم مطالعه کنید🌷& ...

سلام اینجا تنها جاییه که کسی به کسی حمله نمیکنه. شاید طرز تفکرمون متفاوت باشه اما اهل جنگ و جدل نیستیم. چون جدل از سوی پیامبر نهی شده. 

میشنویم از هم یا قانع میشیم یا نمیشیم مباحثه میکنیم اگر به نتیجه رسید که الحمدالله اگر نه ادامه نمیدیم.

2728

سلام به جماعت کتابخون ها🌿

چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ...زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ...بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم❤
یک مطلب جالب در مورد دعا و ذکر دیدم کپی کردم گفتم بزارم براتون ،من چنتا دعا و ذکر بلدم که در واقع حل ...

به به سارا جون استفاده کردیم. 

منم دیروز یه مبحثی در مورد نور شنیدم که در دنیا و اخرت چگونه هست خیلی جالب بود. 

مقدمه اش این قانون  فیزیک بود که نور اگر به سطح صاف و صیقلی بتابه با همون زاویه تابش منعکس میشه 

و برعکس اگر به سطح کدری بتابه جذب میشه و اون جسم کدر رو گرم میکنه...

و بعد گفت انسانهای خوب و مومن با اعمال صالح نور برای آخرتشون میفرستند و بازتاب عملشون نور آخرتشون میشه.

و انسانی شقی مثل سنگ کدر هستن که نور دنیا رو جذب میکنن و انعکاسی برای آخرتشون ندارن و همون نور در اخرت براشون "نار" یا همون گرما و آتش میشه.

من از این تحلیل ساده بسیاری از گره های ذهنیم باز شد. اینکه قوانین فیزیک در اخرت هم نقض نمیشه اینکه این همه در روایات و آیات  گفتن تنها هم نشین انسان در قبر و اخرتش عملش هست و این فرد اینقدر قشنگ و علمی پاسخ داد عمل ما یا نور ما میشه یا نار ما...

حالا من خیلی خوب توضیح ندادم و خلاصه بود 

ای ننه دورتون بگردم کمک مامان میکنین 😍

شاپرک جون دستم به دامنت😅

من چند وقت لیزر رفتم ولی اخیرا متوجه شدم نوسانات هورمونی دارم و باید تنظیم کنم و بعد ادامه بدم خواستم ازت بپرسم گفتی غرب تهران هستی جایی اپیلاسیون کار حرفه ای که پوست ادم رو نکنه سراغ داری من برم؟ خودم یکیو میشناختم کارش خوب بود ولی کلا شغلش رو تغییر داده و هر جا دیگه رفتم یا سوزوندنم یا زخمم کردن یا پوستمو کندن😟 ممنون میشم راهنمایی کنی.🥰😇

بچه ها من چند روزه خونه ام خیار شور درست کردم 

مربای به با شیره انگور درست کردم 

کلی خیاطی کردم البته در حد ترمیم نه در حد فاطمه و با اون کیفیت☺️

دو سه تا کتاب رو هم زمان دارم جلو میبرم 

رنگ کاری هم کردم و دکور خونمون رو تغییر دادم.

آب نبات هل دار بامزه هست،البته شوخی هاش واسه ما دهه شصتی ها آشناست،خصوصا ما خراسانی ها

پس شما هم خراسانی هستی 😁 آره منم به جهت آشنایی با لحجه خیلی برام شیرین بود 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
واقعا جاش خالیه

خیلی زیاد واقعا دلم براش تنگ شده... دلم برا صحبت هاش بودنش بحث های روان شناسی عالی که مطرح می‌کرد تنگ شده ان‌شاالله زود برگرده 

نور خواهی مستعد نور شو.... 

این کلکا جواب نمیده 😐😄

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2706