2733
2734
عنوان

ثبت نامیای ایران خودرو میشه بیاید

109 بازدید | 13 پست

من دیروز هرچی تلاش کردم ثبت نام کنم نمیشه کدم اومد روگوشیم ولی خطامیداد گفتم امروز ثبت نام میکنم که زمانش تموم شد توسایت هم نوشته اختلال داشته خیلیا نتونسن ثبت نام کنن یعنی دوباره سایتو باز نمیکنن تموم شد دیگه😥

میگم باید حتما رمز باشه؟؟

اخه یکی ثبت ناممون کرده گفته رمز نمیخاد.حتی پیامک برا گوشی شوهرم نیومده

تو عید قربان،توسط شوهرم قربانی شدم...تو شوک هستم انگار خوابم و منتظرم بیدار شم ولی میدونم که خواب نبود 😔💔از خدا میخوام کمکم کنه بتونم تحمل کنم این اتفاق شوم و کثیف رو بماند به یادگاری1402/4/8
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
تو سامانه یکپارچه تخصیص خودرو باید ثبت نام میکردی

توهمون رفتم دیگه چندماه پیشم خودم ثبت نام کردم این سری نشد منم میخواستم عصر برم کافینت یهو دیدم زده تا ۵ خیلی ستمه وقتی خودشون فهمیدن سایت مشگل داشته بازم باید دوروز دیگه باز میذاشتن ومشگلو حل میکردن

میگم باید حتما رمز باشه؟؟ اخه یکی ثبت ناممون کرده گفته رمز نمیخاد.حتی پیامک برا گوشی شوهرم نیومده

وقتی کدملی رو شماره موبایلتو میزنی کد میاد تا ثبت کنه دیگه ولی یه رمز هس اون مهم نیس چی باشه فقط میزنی که ثبت شه

نمیدونید کی جواب قرعه کشی و زمان واریز وجه هست؟

به این زودی که نیس بالا دوهفته حساب کن چون هی الاف میکنن که هنوز قرعه کشی نشده ولی خیلی نامردیه تمدید نکنن اخه سه روز چیه اونم وقتی همش سایت مشگل داشته

2740
به این زودی که نیس بالا دوهفته حساب کن چون هی الاف میکنن که هنوز قرعه کشی نشده ولی خیلی نامردیه تمدی ...

منو شوهرم یک  کامل امتحان کردیم بعد از یک رو تونستیم‌این سری ثبت نام کنیم. توی اون طرح مشارکت درتولید پولمون رو ریختیم ب حسابشون بعد پیام دادن ک پولتون برگشت میخوره. حالا برا برگشت پولمون هر چی زنگ‌میزنیم میگن بیس روز دیگه. میترسم‌پولمون دستمون نرسه برا این یکی هم

میشه برا رسیدن ب خواسته دلم یه صلوات مهمونم کنی... ❣اللهم صل علی محمد وآل محمد❣
به این زودی که نیس بالا دوهفته حساب کن چون هی الاف میکنن که هنوز قرعه کشی نشده ولی خیلی نامردیه تمدی ...

همیشه شماره یه کافی نتی رو تو گوشیت داشته باش اینجور مواقع بهش زنگ بزنی سریع کارت رو انجام بده

منو شوهرم یک  کامل امتحان کردیم بعد از یک رو تونستیم‌این سری ثبت نام کنیم. توی اون طرح مشارکت د ...

ی روز

میشه برا رسیدن ب خواسته دلم یه صلوات مهمونم کنی... ❣اللهم صل علی محمد وآل محمد❣
همیشه شماره یه کافی نتی رو تو گوشیت داشته باش اینجور مواقع بهش زنگ بزنی سریع کارت رو انجام بده

اتفاقا سری قبل رنگ زدم اکی شد این سری دیر فهمیدم ثبت نامیاس وچون دیگه بلد بودم گفتم لابد سایت شلوغه هنگ کرده یه ساعت دیگه امتحان میکنم باورت نمیشه ۴:۱۵امروز یادم افتاد گفتم پاشم ثبت نام کنم تادیر نشده بعد یهو نمیدونم چیشد رفتم ماست خریدم اومدم دیدم از۵گذشته یادرف