2733
2734
عنوان

مهمان لُر+عكس

833 بازدید | 77 پست

سلام خانوما من امشب مهمان دارم ك از خرم آباد ميان خونمون غروب ميرسن و احتمالا سه روز اينجاان حالا ايده ميخوام 

لطفاااااا هرچي بلدين بگين از غذا هاي مختلف دسر و غيره عكسي ام اگ دارين از غذا يا دسر بزارين خودمم چنتا عكس دارم ميزارم 

أولن ك بايد خونه رو تميز كنم يكم بهم ريختس تا شام 

شبم تدارك كوبيده ديدم ك خودم درست كنم برنج سفيد درست كنم تو بشقاباي روحي تك نفره سنتي بريزم دو سيخ كباب با ي تكه گوجه و ليمو فلفل كباب شده ي تيكه ته چين و ي مقدار سيبزميني سرخ شده بريزم كنارش و ي قاشق برنج زغفروني بريزم رو برنج سفيدم 

غذام تكميل ميشه اماااا چون تو ظرفاي تك نفره ميكشم سفرم خيلي خالي ميمونه 

ايده بدينننن از ژله سالاد چي بزارم ك ب كوبيده بياد 

سبزي سالاد شيرازي نوشابه دوغ ماست خيار زيتون  شربت چي اخه كودومشون بهتره و قشنگ تره ??????🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

فرداام ميخوايم ببريمشون بيرون فضاي باز 

احتمالا ببريم سراب كرتيل ي جاي ديدني تو ونايي شهرستان بروجرده تدارك اونجاام بايد اماده كنم شب 

هشت نفر هم هستن

نازگل جانم 🌸تك گل باغ زندگيم🤱🏼مرحم دردام توي تمام بيكسيم❤️از خدا ميخوام دختركم دلبركم عمرت يلدايي دلت دريايي و روزگارت بهاري باشد...💋

دسر كاستر با موز و گردو 

و پيراشكي خونگي

نازگل جانم 🌸تك گل باغ زندگيم🤱🏼مرحم دردام توي تمام بيكسيم❤️از خدا ميخوام دختركم دلبركم عمرت يلدايي دلت دريايي و روزگارت بهاري باشد...💋

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

مهمون فارس نمی خوای؟

دختر خیلی خوبیم 

سبم کمکت ظرفا رو میشورم🤕🥲😂

خدایگان غلط املایی هستم.سیاست خیلی کثیفه،اینو وقتی عضو شورای دانش اموزی مدرسه بودم فهمیدم  🥺😂نی نی سایت کجاست؟جاییست که کاربرانش حجاب اجباری را مفید و واکسن اجباری را مضر میدانند،در این سایت هرچند سرکاربران در زندگی خودشان است اما در خصوص تعداد فرزندان و سن ازدواج سایرین نظر میدهند من همونیم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا،نه چپیا باهام راه میان نه راستیا منو بیشتر دوست داشته باشید✌️🥲😂#درحال_مبارزه_باوسواس #درحال_مبارزه_بافشارخون✌️کمی عکاس،مقداری اهل مطالعه و به مقدار لازم ادویه😐😂❤️عه آلوئه عههه آلبالوئهههه  
خب میگفتی مهمون دارم لازم نبود نژادشو بگی🤔🤔

عزيزم گفتم شايد ي غذاي محلي  دسر خاصي ميان وعده اي چيزي ك ب اين طايفه مربوط باشه بهم معرفي كنين

2706