2737
2739
عنوان

مهمان لُر+عكس

825 بازدید | 77 پست

سلام خانوما من امشب مهمان دارم ك از خرم آباد ميان خونمون غروب ميرسن و احتمالا سه روز اينجاان حالا ايده ميخوام 

لطفاااااا هرچي بلدين بگين از غذا هاي مختلف دسر و غيره عكسي ام اگ دارين از غذا يا دسر بزارين خودمم چنتا عكس دارم ميزارم 

أولن ك بايد خونه رو تميز كنم يكم بهم ريختس تا شام 

شبم تدارك كوبيده ديدم ك خودم درست كنم برنج سفيد درست كنم تو بشقاباي روحي تك نفره سنتي بريزم دو سيخ كباب با ي تكه گوجه و ليمو فلفل كباب شده ي تيكه ته چين و ي مقدار سيبزميني سرخ شده بريزم كنارش و ي قاشق برنج زغفروني بريزم رو برنج سفيدم 

غذام تكميل ميشه اماااا چون تو ظرفاي تك نفره ميكشم سفرم خيلي خالي ميمونه 

ايده بدينننن از ژله سالاد چي بزارم ك ب كوبيده بياد 

سبزي سالاد شيرازي نوشابه دوغ ماست خيار زيتون  شربت چي اخه كودومشون بهتره و قشنگ تره ??????🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

فرداام ميخوايم ببريمشون بيرون فضاي باز 

احتمالا ببريم سراب كرتيل ي جاي ديدني تو ونايي شهرستان بروجرده تدارك اونجاام بايد اماده كنم شب 

هشت نفر هم هستن

نازگل جانم 🌸تك گل باغ زندگيم🤱🏼مرحم دردام توي تمام بيكسيم❤️از خدا ميخوام دختركم دلبركم عمرت يلدايي دلت دريايي و روزگارت بهاري باشد...💋

دسر كاستر با موز و گردو 

و پيراشكي خونگي

نازگل جانم 🌸تك گل باغ زندگيم🤱🏼مرحم دردام توي تمام بيكسيم❤️از خدا ميخوام دختركم دلبركم عمرت يلدايي دلت دريايي و روزگارت بهاري باشد...💋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

مهمون فارس نمی خوای؟

دختر خیلی خوبیم 

سبم کمکت ظرفا رو میشورم🤕🥲😂

خدایگان غلط املایی هستم.سیاست خیلی کثیفه،اینو وقتی عضو شورای دانش اموزی مدرسه بودم فهمیدم  🥺😂نی نی سایت کجاست؟جاییست که کاربرانش حجاب اجباری را مفید و واکسن اجباری را مضر میدانند،در این سایت هرچند سرکاربران در زندگی خودشان است اما در خصوص تعداد فرزندان و سن ازدواج سایرین نظر میدهند من همونیم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا،نه چپیا باهام راه میان نه راستیا منو بیشتر دوست داشته باشید✌️🥲😂#درحال_مبارزه_باوسواس #درحال_مبارزه_بافشارخون✌️کمی عکاس،مقداری اهل مطالعه و به مقدار لازم ادویه😐😂❤️عه آلوئه عههه آلبالوئهههه  
خب میگفتی مهمون دارم لازم نبود نژادشو بگی🤔🤔

عزيزم گفتم شايد ي غذاي محلي  دسر خاصي ميان وعده اي چيزي ك ب اين طايفه مربوط باشه بهم معرفي كنين

2706