2737
2734
عنوان

به شوهرم گفتم تازگی ها هیز شدی

966 بازدید | 28 پست

چند روز پیش باغ بودیم یه خانومه تو کوچه بود بدون روسری و با تیشرت و شلوارک بعد شوهرم ته باغ بود اومد خونه گفت اون خانومه که موهایش رو کراتینه کرده بود کی بود؟

دیروز بیرون بودیم یه خانومه جلوتر از ما داشت راه میرفت طوری لباس پوشیده بود که همه اندامش کاملا معلوم بود بعد چند بار به شوهرم نگاه کردم دیدم حواسش به اون خانوم هست 

دیشب برادر شوهرم داشت درمورد یه عروسی صحبت میکرد که مختلط بوده شوهرم گفت کاش منم اومده بودم و خندید 

شوهرای شما هم اینجورین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرت چی گفت وقتی اینو بهش گفتی ؟؟؟

گفت منکه کاری نکردم گفتم آره یه لباس میخوایی از تو کشو برداری نمی تونی پیدا کنی بعد از دویست متر اونطرف تر موهای کراتینه رو تشخیص دادی فقط لبخند زد 

2742

بیشترمقصرخودمون هستیم که پوشش مناسب نداریم مرداهیزمیشن اگه زناانقدبد پوشش نباشن مرداهم ازراه ب درنمیشن یااختلاف توخانواده هاسراین موضوعا نمیفته خدایی قبول کنین واقعاپوششها نامناسبه

❤دنیــــام بچــه هام❤
2740
الان قورتت میدن

حیقیته خب مگه دروغ میگم الان داره میگه شوهرش اینطورگفته خب اگه اون خانم بااین وضع توی کوچه نمیومد همسراین خانومم توجهش جلب نمیشد

❤دنیــــام بچــه هام❤
حیقیته خب مگه دروغ میگم الان داره میگه شوهرش اینطورگفته خب اگه اون خانم بااین وضع توی کوچه نمیومد هم ...

به خدا بعضیا رو ما خانم‌ها هم خیره میشیم بهشون😁😁😁

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706