2733
2739
عنوان

شما بودین چیکار میکردین 😡

| مشاهده متن کامل بحث + 1131 بازدید | 59 پست
مادرشوهرت عمدا اینکارا رو میکنه که بگه عروس من اجتماعی نیست و منزویه به قولی میخواد رفت و آمدای تورو ...

زنگ زده با مامانش دعوا کرده دل منو خنک کنه چون اون میدونست گفتم رفتنی به من و همسرمم بگین 

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیگه آخه در این حد عصبی بشی این حرف زشتو بزنی ؟  یجا نرفتن ارزش خراب کردن زندگی عاشقانه رو دار ...

من هم چقدر از این حرف بدم میاد حالم بد میشه 

پونزده سال ازدواج کردم دعوا و بحث و مشکل هم کم نداشتیم یک بار این حرف ها از دهنم در نیومده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه چند روز دیگه میرم 

خودت میدونی عزیزم

ولی هرچی زودتر بری بهتره

اونجا هم بگو که مادر جون یادش رفت بمن خبر بده که منم بیام الان اومدم خدمتتون

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون
2731
ببخش ولی خاک خو سر این مردا کنن که دست از سر مادراشون برننیدارن مقصر اصلی شوهرته که به شما نگفته چند ...

۲۸

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من هم چقدر از این حرف بدم میاد حالم بد میشه  پونزده سال ازدواج کردم دعوا و بحث و مشکل هم کم ند ...

ان شاالله عشقتون پایدار ‌

همین کنترل کردنا زندگی رو بادوام میکنه دیگه ❤

گاهی فقط گوش باش

شما باید کاری که من کردم رو بکنی هیچ وقت هیچ وقت باهاشون هماهنگ نکن خودت برو خودت بیا خودشون ادب میشن ..الانم کادو بگیر با شوهرت یا مادرت یا حتی تنهایی برو دیدن...چرا باید بیفتی دنبال مادرشوهرت وقتی نمیخواد؟ تو خودت یه زندگی مستقل داری رو بار بدون اون بری بار بعد خودش بهت میگه بیا 

شما باید کاری که من کردم رو بکنی هیچ وقت هیچ وقت باهاشون هماهنگ نکن خودت برو خودت بیا خودشون ادب میش ...

من از خدامه مستقل برم اگه این شوهر بچه ننم بزاره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

راست: اسی از دید مردم 

چپ: اسی از دید شوهر😐

زدم فریاد خدایا این چه رسمیست رفیقان را جدا کردن هنر نیس رفیقان قلب انسانن خدایا بدون قلب چگونه می‌توان زیست💔رفیق جان، روزهای خوب تـوی راهن.قـرار نیست که همیشه صبح رو با قلب شکسته و پر غم از خواب بیدار بشی؛🍃 خدایا منظوره من از اینکه 'هوامو داشته باش' این نیس که فقط اکسیژن برسونی یکم خلاقیت آخه قربونت برم... شیطون رو ببین چه پیشنهادهایی میده😂😂😂،،،،،به امید روزی که حال مردممون خوب بشه🖤دوباره بخندیم یه روز خوب میاد🙂 جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪🥴‏بیا واقع‌بین باشیم، اگه دیر جوابتو میده و به زور یه حالی ازت میپرسه، مطمئن باش به حرف زدن باتو علاقه ای نداره، وگرنه کیه که این روزا گوشیش دستش نباشه؟😂😁 ‏یه سیب از درختش کندن خوردن داره دهنمونو سرویس میکنه...بعد تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و با حوریاش ور بری؟؟؟بــییییییااااااااه 👍👍👍رفتم سونوگرافی از مجاری کلیوی تو گزارشش نوشته مثانه پر از ادرار است خب اینو از خودم میپرسیدید بتون می‌گفتم انتظار داشتید تو مثانه ماءالشعیر باشه؟😂 حماقت نکن!😠 همین دیگه... خیلی باکلاس بود... بذار یه بار دیگه بگم 😂حماقت نکن! 😑☝️😐 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒
مامانشم از قصد خودش کادو آورد داد گفت بیا اینم اون خانمه گفت بدم به تو 

پس عمدی نمیگه بهت خرابت کنه

توام خونه طرف بگو که به مادر گفته بودنا رفتنی منو خبر کنه اما خب گویا ب کفته خودشون یادشون رفته طبق معمول و بعدم بخند

😂 والا فکر کردن زرنگن

بعدم رفتی پیش مادر شوهرت بگو‌رفتم خونه فلانی گف نبودی سوغاتیتو دادم منم گفتم اره مادر شوهرم یادش رفت بمنم بگه بیام، اینجوری کارشو تلافی کن

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون
من از خدامه مستقل برم اگه این شوهر بچه ننم بزاره 

هر وقتی خواستی بری به شوهرت بگو من میخوام فردا برم دیدن فلانی ساعت مثلا پنج اگه مامانتم میاد هماهنگ کنین کادو یا شیرینی هم بخر بذار کنار که بفهمی میخوای بری

میگن بچه بیار بچه بیار اونموقع بچه نیستم تو مجلس ها من بچه ام 

نیاری آ بگو بچه ام 

زدم فریاد خدایا این چه رسمیست رفیقان را جدا کردن هنر نیس رفیقان قلب انسانن خدایا بدون قلب چگونه می‌توان زیست💔رفیق جان، روزهای خوب تـوی راهن.قـرار نیست که همیشه صبح رو با قلب شکسته و پر غم از خواب بیدار بشی؛🍃 خدایا منظوره من از اینکه 'هوامو داشته باش' این نیس که فقط اکسیژن برسونی یکم خلاقیت آخه قربونت برم... شیطون رو ببین چه پیشنهادهایی میده😂😂😂،،،،،به امید روزی که حال مردممون خوب بشه🖤دوباره بخندیم یه روز خوب میاد🙂 جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪🥴‏بیا واقع‌بین باشیم، اگه دیر جوابتو میده و به زور یه حالی ازت میپرسه، مطمئن باش به حرف زدن باتو علاقه ای نداره، وگرنه کیه که این روزا گوشیش دستش نباشه؟😂😁 ‏یه سیب از درختش کندن خوردن داره دهنمونو سرویس میکنه...بعد تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و با حوریاش ور بری؟؟؟بــییییییااااااااه 👍👍👍رفتم سونوگرافی از مجاری کلیوی تو گزارشش نوشته مثانه پر از ادرار است خب اینو از خودم میپرسیدید بتون می‌گفتم انتظار داشتید تو مثانه ماءالشعیر باشه؟😂 حماقت نکن!😠 همین دیگه... خیلی باکلاس بود... بذار یه بار دیگه بگم 😂حماقت نکن! 😑☝️😐 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒
2706