2733
2734
عنوان

شما بودین چیکار میکردین 😡

1131 بازدید | 59 پست

یکی از آشنا ها از کربلا اومدن 

این خانم دیدن خونه ما اومده بودن و شیرینی آوردن من به مادرشوهرم چندبار تاکید کردم رفتنی دیدنش به من و همسرمم بگین 

بعد دیدم الان هدیه آورده میگه بیا اینم داده به تو 

زنگ زدم همسرم که شب با هم بریم میگه من و مامانم دوتایی رفتیم 😐گفتم زن تو مادرته دیگه شبم برو پیش ایشون بخواب 

میگه تو سنت کمه 😲۲۲سالمه منم گفتم انسانیت و فهم و شعور به سن ارتباطی نداره قهر کردم قطع کردم 

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

واا چه مسخره

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد الان زنگ زده به مادرش گفته وقتی تینا بهت گفته رفتنی به منم بگین چرا نگفتی گفته یادم رفته همسرمم گفته نمیشه هرسری بریم یجا تو بگی یادم رفت خونه ما دعوا راه بندازی 

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
2740

😐چطور ازدواج کردنی غذا پختنی سنت کم نیست

کوچولوdanger سابق کاربری سال۹۶ بدون هیچ دلیلی تعلیق شد😶🙊میگن زندگی زیباست🤐 اما کجاش نمیدونم😵خواهشن اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😕باتچکر🙏🤌

خوب جواب دادی.. حالا شمارشو از شوهرت گیر بیار و یه زنگ بزن زیارت قبول بگو زشت نباشه

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓