2733
2734

واس منو ک ندادع

بقول‌شایع؛                                                            یبار‌میگم‌دیگه‌نع!                                                     شما‌تکون‌نمیخوری‌‌ع‌پیش‌من:)👀               https://harfeto.timefriend.net/16584966573809

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه من ندیدم من دلمو شکوندن شکایتمو بردم پیش خدا اما ندیدم طرف تاوان بده البته من به خدا و صبری که خدا داره شک ندارم 

یه بند خدای یه بار اوند از پشت من به بابام چیزی گفت یعنی تهمت زد من بچه بودم نفرین بلد نبودم یا اینکه به خدا واگذار کنم بگم جواب بند شو بده ولی چند سال پیش همون بنده خدا پسر جوانش تصادف کرد ودر جا مرد نمی دونم ولی من گذاشتم پای اینکه خدا هوای منو داشت انتقام منو  گرفت  الان ۱۵ سال از اون موضوع میگذره ولی هنوز زندگی من مثل قبل نشده و نمیشه تت اخر عمرم تمومی نداره به خاطر همین فکر میکنم برای اون مرد کم بوده امیدوارم مرگ تک تک عزیزاش له چشم ببینه انشالله اون دنیا باهاش روبه رو میشم 

نه من ندیدم من دلمو شکوندن شکایتمو بردم پیش خدا اما ندیدم طرف تاوان بده البته من به خدا و صبری که خد ...

هعی خدا🥺تورو ب ایات قرانت جواب دلشکوندنو زوووود بده

2738