2737
2739
محتاج دعاتونم خودمم میدونم سخته ولی یهویی شدفقط ازخدامیخوام کمکم کنه اخه اینجاغریبم
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم....میشه براشادی روح پدرم وهمه رفتگان یه فاتحه و صلوات بفرستید....ممنونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای جان خداروشکرهم پسرداری هم دختر....ازالان باهاش صحبت کن بگوابجی داری کوچولوه خیلی دوستت داره وایناتااماده باشه
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم....میشه براشادی روح پدرم وهمه رفتگان یه فاتحه و صلوات بفرستید....ممنونم
خیلی باهاش صحبت میکنم همسایه مونم یه بچه کوچیک داره چندبار بردمش تا از نزدیک ببینه ولی خوب اونم کوچیکه خیلی نمیتونم ازش انتظار داشته باشم الانم یکم دراز بکشم و بخوابم میاد میگه مامان خوووبی پاشو اصلا طاقت ناراحتی منو نداره موندم بعد زایمانم جوری جلوش درد بکشم خخخ
2742
منم دخترم سه سال و چهار ماهشه و نی نی دومم هم توی شکمم هفته 21 هستم
خدا جونم سلامتی همه اعضای خانواده ام...سلامتی همسرم و تمام زندگیم دخترم و توراهیم پسرم...ایشاالله به سلامتی در آغوشش بگیرم و برای هردوشون مادری کنم...محتاج دعا دوستان هستم
پسرم ٧ سالشه تیر هم دخملم دنیا میاد
قشنگترین صدای زندگی تپش قلب توست با شکوهترین روز دنیا تولد توست روزی که دنیا امدی هرگز نمیدانستی زمانی خواهد رسید که ارامش بخش روح و روان کسی هستی که با بودن تو دنیا برایش زیباتر است بها نه ی زندگیم تولدت مبارک
2738
عسل طلا جون من خواهرم بچه ی اولش سه ماهه بود نی نی دوم رو باردار شد الان اینقدر همدیگرو دوست دارن خیلی هم بامزه هستن دوتا دخمل کوچولو از یه نظر خوبه باهم بزرگ میشن
قشنگترین صدای زندگی تپش قلب توست با شکوهترین روز دنیا تولد توست روزی که دنیا امدی هرگز نمیدانستی زمانی خواهد رسید که ارامش بخش روح و روان کسی هستی که با بودن تو دنیا برایش زیباتر است بها نه ی زندگیم تولدت مبارک
خدا منو ببخشه اولش که فهمیدم باردارم خیلی گریه کردم اخه من بارداریه خیلی سختی داشتم سر پسرم انسولین میزدم الانم همینطور از اول انسولین رو شروع کردم و دیگه اینکه دست تنهام الان نمیتونم بچمو بشورم چون بلند کردنش برام سخته
2706