2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مادرشوهر متم همینه .....من دیگه به شوهرم نمیگم....ولی اصلا سرسوزنم از مادرشوهرم خوشم نمیاد مجبوری سلام میدم بهش

یا امام حسین ۶ساله منتظرم ...قربونت برم آقا جان میشه امسال تا اربعین منم مامان بشم چشم انتظاری خیلی سخته....یا امام حسین قربونت برم..من ناامید محضم کمکم کن😭😭😭💔💔
2740
مادرشوهر متم همینه .....من دیگه به شوهرم نمیگم....ولی اصلا سرسوزنم از مادرشوهرم خوشم نمیاد مجبوری سل ...

منم دیگه بهشون زنگ نمیزنم 

خونشون دیر به دیر میرم 

واسه خرید خونه ویلایی و دور از خانواده شوهرم دعا  کنید هر کی دعا کرد بگه براش صلوات بفرستم 
برو کنار مادرشوهرت خودتو بهش بچسبون و سه تا ماچ محکمش کن مطمئن باش عکس‌العملش دیدنی خواهد بود. البته ...

جای این کامنت فقط کم بود 😐😐

واسه خرید خونه ویلایی و دور از خانواده شوهرم دعا  کنید هر کی دعا کرد بگه براش صلوات بفرستم 

چرا مادرشوهرای بعضیا اینطورین🤒😧 یعنی خدایی بایدبرم پروانه شم وبه دورسرمادرشوهرم بگردم که حتی منوبه اسمم صدانمیکنه وقتیکه کارم داره میخوادصدام کنه بهم میگع دخترمامان 

منم دیگه بهشون زنگ نمیزنم  خونشون دیر به دیر میرم

منم دیر به دیر میرم....شوهرم خودش میره سر میزنه میاد....اصلا هم ازش نمیپرسم مامانت خوب بود یا چی میکردن

یا امام حسین ۶ساله منتظرم ...قربونت برم آقا جان میشه امسال تا اربعین منم مامان بشم چشم انتظاری خیلی سخته....یا امام حسین قربونت برم..من ناامید محضم کمکم کن😭😭😭💔💔
2706