2737
2739
عنوان

رفتارای مادر شوهرم تازگیا عوض شده

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 28 پست
منم دیر به دیر میرم....شوهرم خودش میره سر میزنه میاد....اصلا هم ازش نمیپرسم مامانت خوب بود یا چی میک ...

وای منم دقیقا 😅

من بعد ۱ سال از عروسیم اینجوری شدم 

واسه خرید خونه ویلایی و دور از خانواده شوهرم دعا  کنید هر کی دعا کرد بگه براش صلوات بفرستم 
منم دیر به دیر میرم....شوهرم خودش میره سر میزنه میاد....اصلا هم ازش نمیپرسم مامانت خوب بود یا چی میک ...

واسه امضات 

الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💚

واسه خرید خونه ویلایی و دور از خانواده شوهرم دعا  کنید هر کی دعا کرد بگه براش صلوات بفرستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه امضات  الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💚

مرسی جان منی

یا امام حسین ۶ساله منتظرم ...قربونت برم آقا جان میشه امسال تا اربعین منم مامان بشم چشم انتظاری خیلی سخته....یا امام حسین قربونت برم..من ناامید محضم کمکم کن😭😭😭💔💔
2728
رفته چسبیده ب جاریم مدام جلو شوهرم از اون تعریف میکنه😑شما بودین چکار میکردین

ولش کن تو رو خدا 

تو خونه با شوهرت خوب باش اون نمیتونه کاری بکنه 

2740
اخه تو یه خونه زندگی میکنیم😭😭😭

عزیزم ماکه ده ساله کنارهم بامادرشوهرم وپدرشوهرم زندگی میکنم یه بارم تاحالا بحثمون نشده این رفتارمادرشوهرتم اشتباهه که جلوی شوهرت ازجاریت تعریف میکنه 

خدابه قلبت وزندگیت ارامش بده 😘❤🌹🦋

توهوای شوهرتو بیشترداشته باش اونوقت نرودمیخ اهنی درسنگ وکسی نمیتونه کوچکترین تاثیری روش بذاره🤷‍♀️🚶‍♀️