2737
2734
عنوان

ازدواج در ۲۰ سالگی

256 بازدید | 27 پست

بچه ها اگه آقا پسر ۲۷ سالش باشه و شرایطش عالی باشه 

با ادامه تحصیل و شاغل بودن شما هم اوکی باشه به نظرتون ریسکه ازدواج؟ به نظرتون پشیمون میشم؟ کسایی که سن کم ازدواج کردن میشه راهنماییم کنید

اخلاقشونو میشناسم چند ماهه اشناییم

الان فقط شرایط پسره مطرح نیست

باید دید اون دختر به بلوغ فکری رسیده و توانایی مدیریت زندگی مشترک رو داره یا نه.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

نه من ۱۹بودم عقد کردم همسرمم ۲۵بود

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰

منم 19 سالم بود یه خواستگار خیلی عالی داشتم چون سنم کم بود و کلا بچه طور هم بودم ردش کردیم هم یکم پشیمونم هم خوشحال چون اون موقع درکی از ازدواج نداشتم شرایط هم نداشتم ولی موقعیتش خیلی خفن و توپ بود 😬😔عالی شما یعنی تا چه حد؟ 

کاربری  برای سه نفر است 
2706