2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام اسی گت لایک چیه مثل ارز دیجیتاله؟

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
2738
گت لایک یه کار با تلفنه ک روبل میده بهت ...گت لایک سایت روسیه س ک میری ادمارو فالو و لایک میکنی پول ...

سلام خوبی؟  

اخلاق شوهرت بهتر شده یا نه ؟ خونه مامانت میره ؟ ببخشید من خیلی وقته تو سایت تو رو میشناسم 

سلام خوبی؟   اخلاق شوهرت بهتر شده یا نه ؟ خونه مامانت میره ؟ ببخشید من خیلی وقته تو سایت تو رو ...

سلام میشه خودتونو معرفی کنید ...منم بشناسمتون...بله خداروشکر خیلی بهترشدن

سلام میشه خودتونو معرفی کنید ...منم بشناسمتون...بله خداروشکر خیلی بهترشدن

تاپیک زده بودی دلم شکسته از اون موقع یادم موندی اسم کاربریت یادم نمیره گاهی میام سر میزنم ۶ یا ۷ تا کاربر رو خیلی دوستشون دارم 

تاپیک زده بودی دلم شکسته از اون موقع یادم موندی اسم کاربریت یادم نمیره گاهی میام سر میزنم ۶ یا ۷ تا ...

قربونت عزیزم مرسیییی ....خودم ک استانه تحمل و صبرمو بالا بردم شوهرم با خودم خیلی بهتر شده دیگه برامم مهم نیس ک نمیاد خونه پدرم گذاشتم زمان بخوره خودش میاد