2737
2739
عنوان

بعد ۵ سال دوباره برگشتم 😍 🎉🎊💝

531 بازدید | 40 پست

خیلی خوشحالم واقعا که دوباره برگشتم به سایت 🥰 دلم خیلی ت ن گ شده بود 🥰  چند سالی  روز و‌شبم اینجا میگذشت 😊 دوستای خیلی خوبی پیدا کردم 🥰 خیلیا کمکم کردن تو مسائل و سوالاتم  ☺️ پای درد و دل خیلیا نشستم ☺️ سؤالای خیلیا رو اگه می دونستم جواب دادم 🙂 چقدر با هم خندیدیم 😉 چقدر همدیگه رو راهنمایی کردیم و راهکار دادیم به هم 😊 

حالا که بعد مدتها برگشتم نمی‌دونم کاربرای قدیمی و دوستایی که روزهای قشنگی رو با هم سپری کردیم هنوز هستن یا نه 😌 

امیدوارم بازم بتونم فعالیتم رو تو سایت ادامه بدم و بازم مثل گذشته روزهای خوبی رو کنارتون داشته باشم و دوستای خوبی پیدا کنم و از راهنمایی هاتون استفاده کنم  🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خیلی خوش اومدی باز  

شیرین ترین توت ها𓆩🥰𓆪پای درخت ها میریزند𓆩🥺𓆪در حالی که ما برای چیدن توت های کال𓆩🙃𓆪چشم به بالاترین نقطه ها میدوزیم𓆩😓𓆪 این دقیقا حکایت ماست...              𓆩😩𓆪 زیادی بودن𓆩🙂𓆪؛ زیادی خوب بودن𓆩😄𓆪؛ زیادی در دسترس بودن 𓆩🤧𓆪 زیادی تحمل کردن𓆩😪𓆪؛ فقط باعث میشه زیادی نادیده گرفته بشی!🩹🙃❤...                               💟💖BLINK_Army💖💟 

خوش اومدی عشقی ولی اینجا مثل قدیم نیست خیلی فرق کرده و هرج ومرجه

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                  اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ 🫤                      از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2740
2706