2737
2739
عنوان

اگه کسی توی جمع بهتون اینو بگه چه حالی بهتون دست میده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 64850 بازدید | 551 پست
عزیزم روح پدرتون شادباشه این حرفش باعث تحقیر شماشد؟مثلن اون سمتی ک گفت بنشینید جای بدی از سفره بود ...

نه چون خودش بابا نداشت دخترم رفت کنارش بشینه گفت نه بی بابا ها اینور بشینن ولی غرورم له شد جلوی هنه ی دخترا و دامادشون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بمیرم برات 🥺

خدا نکنه عزیز دلم....خدا پدر و مادراتونو انشاله براتون سالم نگه داره...دیگه خدا اینطوری خواسته متاسفانه

🍁🍁خدا جون منو لایق بدون که بتونم کمک حال بنده هات باشم.....حالا به هر نحوی🍁🍁الهم صل علی محمد واله محمد
2731
نه چون خودش بابا نداشت دخترم رفت کنارش بشینه گفت نه بی بابا ها اینور بشینن ولی غرورم له شد جلوی هنه ...

عزیزم،بنظرم ایشون خودشونو با شما همدرد میدونن

یعنی از روی بدجنسی یا انتقال حال بد به شما چنین حرفی نزدن

منظورش این بود کنار خودش بشینم

خب عزیزم درسته بد گفته ولی معلومه از روی مهربونی گفته

🍁🍁خدا جون منو لایق بدون که بتونم کمک حال بنده هات باشم.....حالا به هر نحوی🍁🍁الهم صل علی محمد واله محمد
2740
خدا بابای عزیزت رو بیامرزه..منم مثل تو نه پدر دارم نه مادر ولی میدونی احتمالا منظوری نداشته بزرگواری ...

اره میدونم منظوری نداشت ولی حس بذی گرفتم خود بخود کریم گرفت چون چند بار تکرار کرد جلوی همه بقیه هم خندیدن

نه چون خودش بابا نداشت دخترم رفت کنارش بشینه گفت نه بی بابا ها اینور بشینن ولی غرورم له شد جلوی هنه ...

شماهنوز از فوت پدرتون داغدارین و احتمالا بد برداشت کردنتون واسه اینه

وممکنه هرکس جای شما بود ناراحت بشه..ولی قطعا منظور بدی نداشتن.‌و نداشتن پدر یا فوت پدر دلیل بر له شدن غرور نیس همه ی ما ی روز نیستیم توی دنیا..اگه پدرتون ی عیبی داشت ومیگفتن میشد گفت غرورتون له شده...‌احتمالا خواسته شما پیشش بشینی ولی بد گفته

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
منظورش این بود کنار خودش بشینم

آخی عزیزممم،خیلی ناراحت شدم که دلت شکسته 

اما با اینکه حرفشون زیاد جالب نبوده ولی خواستن یه نقطه اشتراک باهات پیدا کنن و بهت احترام ویژه تری بذارن ذوق کردم برات

حتما درد بدیه یادآوری یه سری چیزا،اما اگر معتقدی آدم خوبی هستن و دوستت دارن فراموش کن

2706