2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

آره طبیعیه

(گاهی اوقات اون آدمی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحب باغه)  ایمان داشته باش به چیدمانی که خدا برات انجام میده...من باور دارم معجزه های خدا که در فراسوی باور های من وجود دارن آماده ان برای رخ دادن، پس دل می‌سپارم به شادی های در راه مانده و روزهای خوب تر🌸🍬
2731
اره اصلا از جای سرد بدم میاد بشینم

من هر بار برحسب اتفاق جای سرد نشستم ..واژنم حس سرما دارم ..خیلی نگرانم .

چیکار میکردی خوب میشد؟ 

من سیاهد دونه زدم جوراب پوشیدم شکم بند پشمی پوشیدم و شلوار .

ولی نمیدونم حساس شدم یا واقعا سرده😔

❤🥰
من هر بار برحسب اتفاق جای سرد نشستم ..واژنم حس سرما دارم ..خیلی نگرانم . چیکار میکردی خوب میشد؟&nbs ...

نشین اصلا جای سرد من بعدش میرم جای گرم میشینم یا میرم زیر پتو یا پیش بخاری

نشین اصلا جای سرد من بعدش میرم جای گرم میشینم یا میرم زیر پتو یا پیش بخاری

مثلا دخترمو میبرم کلاس ..اونجا روی صندلی پلاستیکی ام باید حتما ی چیزی بندازم وگرنه بیچاره میشم ازین حس سرما .

یک سالیه در تلاشم رحمم گرم بشه اقدام کنم ب بارداری ...حالا همش میگم جای گرم شدن حنما سرد شده .اخه ۳ماهیه حساس شدم بدجور ..قبلا اینجوری نبود اصلا

❤🥰
همش نگرانم نکنه رحمم سرده که انقد واکنش میدم...قبلا ایتجوری نبودم ...مدتیه اینجوری شدم .

مگه همیشه جای سرد میشینی؟فقط یه بار فکر نکنم اتفاقی افتاده باشه یه حوله گرم کن بزار رو زیر شکمت یا کنار بخاری بشین سریع خوب میشی یا مایعات گرم بخور سعی کن دیگه نشینی جاهای سرد عزیزم

(گاهی اوقات اون آدمی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحب باغه)  ایمان داشته باش به چیدمانی که خدا برات انجام میده...من باور دارم معجزه های خدا که در فراسوی باور های من وجود دارن آماده ان برای رخ دادن، پس دل می‌سپارم به شادی های در راه مانده و روزهای خوب تر🌸🍬
مگه همیشه جای سرد میشینی؟فقط یه بار فکر نکنم اتفاقی افتاده باشه یه حوله گرم کن بزار رو زیر شکمت یا ک ...

نه اصلا اتفاقا خیلی حواسم جمعه .دوسه بار پیش اومده فقط ...همین دوسه بارم اینجوری شد .

ی چیز عجیبتر اینکه توی پریودی اب از شیراب  هم ک میخورم ....بعدش یهو حس سرما توی رحم و واژنم حس میکنم .این طبیعی نیست نه؟ چرااینجوری شدم اخه

اخه من توی پریودی خیلی حواسم جمعه سریجات نخورم حمامم نممیرم.

❤🥰
نه اصلا اتفاقا خیلی حواسم جمعه .دوسه بار پیش اومده فقط ...همین دوسه بارم اینجوری شد . ی چیز عجیبتر ...

من فکر میکنم چون خیلی حساس شدی همچین حسی داری تو پریودی شاید یهو از جای گرم بلند میشی میری آب میخوری حس سرما داری بیخیال عزیزم اگه حساس نیستی برو دکتر ولی فکر نکنم مشکل جدی باشه فکر کنم خیلی حساس هستین و فکرتون همش درگیر همینه شاید بخاطر همینه

من فکر میکنم چون خیلی حساس شدی همچین حسی داری تو پریودی شاید یهو از جای گرم بلند میشی میری آب میخوری ...

اره دقیقا ..دیوانه شدم یک سالو نیمه بااین سردی و گرمی رحم .

❤🥰

عزیزم اول از همه استرس رد لز خودت دور کن اصلا فکر جنسیت نکن نمیشه ک اصلا نکنی خدااقل خودتا  حساس نکن و اینکه من بخاطر سقط دکتر گفت باید رحمت گرمابه ک دیگه سقط نکنی من بجه اولی‌ بود ک سقط شد براز بار دوم ک‌خواستم  باردار بشم سه شیره شیره انگور توت خرما هر روز صبح و شب هم خودم هم شوهرم خوردیم بعدم جهار مغز سیاهداته گردو  فندق بادوم چرخ کردم با عسل مخلوط میکردم اونم باز خودم شوهرم میخوردم شش ماه هم شد باردار شدم خدا راشکر پسر سالم خود بهم داد واینکه روزهای اول تخمک گزاری فقط نزدیکی داشته باشه ۳روز اول نشد بزار ماه بعد دوباره تلاش کن انشاله پسر دار میشی هرچی گرم خوردی به شوهرم هم بده شوهر من دوس نداشت به زور میدادم  الان بچم ۴ سالشه شاید سال دیگه دوباره اقدام کنم تا خدا چی بخاد برات بهترین ها را اروز میکنم من مطمعنم بچه دومت پسره فقط اگه پسر شد من را فراموش نکن 

2706