2733
2739

سلام خانمای گل 

مامانم مریضه دست و پاش و زانو و کمرش درد میکنه باید پیش چه دکتری بره تا تشخیص بدن فیزیوتراپی نیاز داره یا نه ؟ پیش دکتر عمومی ؟ 

حدودا ۱۳ سال پیش سکته مغزی داشته ( خدا رو شکر عملش موفیقت آمیز بوده ) 

ولی چند سالی میشه هر روز از درد پا و‌زانو و‌کذ و دست میناله 

بابام نمیبره دکتر 

میخوام خودم ببرم 

ولی نمیدونم چه دکتری ؟ پیش متخصص نیازه بره یا عمومی ؟ 

میخواستم پیش فیزیوتراپ وقت‌بگیرم ولی گفت ما نمیدونم دقیقا دردش بخاطر چیه و براش وقت نداد

راهنمایی کنید ممنون خدا خیرتون بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پیش دکتر متخصص مغز و اعصاب رفتیم میگه هیچ مشکلی نداره فقط کمی استرسی هس اونم جلسه فیزیوتراپیی‌چیزی ...

دکترشون رو عوض کنید اینجور مواقع اول ام آر آی مینویسن و بعد روشهای درمان میدن آبدرمانی و فیزیوتراپی و طب فیزیکی

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم
دکترشون رو عوض کنید اینجور مواقع اول ام آر آی مینویسن و بعد روشهای درمان میدن آبدرمانی و فیزیوتراپی ...

باشه عزیزم اونجا میرم چه توضیحاتی بدم ؟ بگم دست و پا و کمرش درد میکنه فقط همین ؟ 

راستی وزن مامانمم خیلی بالاس به نظرت کدوم روش درمانی بیشتر جواب میده ؟ 

باشه عزیزم اونجا میرم چه توضیحاتی بدم ؟ بگم دست و پا و کمرش درد میکنه فقط همین ؟  راستی وزن ما ...

من دیسک حاد کمر و گردن دارم وقتی دکتر میرم تمام حالاتم رو توضیح میدم از راه رفتن بگیر تا خوابیدن منظورم تو این حالتها زمانهایی که درد دارم و حتما راه حل میخوام برای بهبود .مادرتون رو خدا براتون حفظ کنه تو استخر راه رفتن همیشه راه حل خوبیه در کنارش فیزیوتراپی خوبه اونم باتوجه به نوع آسیب هیچوقت به حرف یه دکتر نباشید و از چندین دکتر مشورت بگیرید و با توجه به حرفای همشون جمع بندی کنید و تصمیم بگیرید

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم
2740
من دیسک حاد کمر و گردن دارم وقتی دکتر میرم تمام حالاتم رو توضیح میدم از راه رفتن بگیر تا خوابیدن منظ ...

ان شاءالله خدا برای شکا شفای عاجل و‌کامل عنایت کنه 

مرسی عزیزم

باشه چشم‌ممنون 🌸