2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یجوری بزن که بیدار شه بعد وانمود کن خواب بودی حواست نبوده 

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛

کاربری دومه😊🌺عشق جانم امام زمانم🌺 زندگی کردن من مردن تدریجی بود آن چه جان کند تنم عمر حسابش کردم🌸 فرخی یزدی 🌸با افتخار پرسپولیسی هستم♥️♥️♥️♥️باز حلقه ی مویت را در باد رها کردی از بند رهایم کن شاهانه شدن بامن،صد دانه این تسبیح یک جمله به من می‌گفت یک بار تو عاشق شو یکدانه شدن بامن
2742

یهو تو خواب محکم تکونش بده باصدای بلند بعدش بعید میدونم همچنان دلتنگ باشی

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
اولشه

دقیقاً😂 منم اوایل ازدواجمون گاهی وقتا از ته دلم آرزو میکردم که کاش به اندازه‌ی این جسم فاصله بینمون نبود و هردو دو روح در یه بدن بودیم. اما الان هرشب آرزو میکنم که صبح که چشامو وا میکنم کنارم نبینمش.

پسر کوچولوی قشنگم❤️ چشم بد دور که هم جانی و هم جانانی🧿😍😘😋
2740

من تو مهمونی ها دلم براش تن گ میشه.مثلا رو به روم یا کنارم نشسته ها ولی چون نمیتونم کرم بریزم دل ت ن گ ش میشم.  

شوهرم هفت بار اومد خواستگاری.عشق یعنی اینننننننننننننننن.        هربار هم با یه دسته گل و یه جعبه شیرینی.

چقد خوشم میاد این زوج ها رو میبینم .خوش باید ان شالله 

همیشه این دیالوگ لیلا حاتمی توی ذهنم تکرار میشه:👀یه کاری واسه من بکن...چمیدونم! مثلا ساعتتو دربیار بذار روی میز بگو واسه تو کردم.🤛بیا یه کاری کن که فقط واسه من باشه! مثلا روز کاریت بیا اینجا بگو اومدم تورو ببینم. سر راهت گل دیدی عکس بگیر بگو یاد تو افتادم، یه جا شعر شاعر مورد علاقمو دیدی بفرست واسم، ولی دروغی نباش...!🌿یعنی دیدی هیچکاری نیست که دلت بخواد بخاطر من انجامش بدی منو حذف کن از زندگیت.🚶‍♀️👐
2706