2733
2734
عنوان

❌صیغه یک زن با شوهرم🧿❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 1377 بازدید | 59 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها تو رو خدا پربازدید نکنید . ایشون بو بردن ۱۲شب پربازدید میشن اومده تلاشش دو بکنه. بخدا همش درو ...

چی میگی 😂

داره مسخره میکنه 

تاپیکاش بخون 

داره  کاربرایی که از این قبیل تاپیکا میزنن و بعد دنبال راهکار برای ادامه زندگی هستن را مسخره میکنه 🤣

کاربر هایی که منو سرچ می کنید . تصمیم گرفتم این کاربری را ببندم .من چون با وجود دوتا کاربری از این راه سو استفاده نمیکردم و حتی به ذهنم نمی رسید کامنت ها و تاپیک های خودمو لایک کنم چه برسه به شر و جنجال و توهین به کاربرا ؛نی نی یار و خانم تهراني اجازه داده بودن کاربری دومم که  به دلایل شخصی درست کرده بودم و الان فقط قصد داشتم تاپیک های شخصیمو پاک کنم باز بمونه ولی امروز  ۱۴۰۲/۰۷/۱۴  تصمیم گرفتم خودم درخواست تعلیق کاربریمو بدم چون حس میکنم بابد عدالت بین کاربرا رعابت بشه .   
2731

شوهرتو با گیسات خفع کن تا ناراحت نشه حالا ک زیادی حساسه😂😐

نه که دوستت نداشته باشم... نه ! فقط میترسم ازت‌... پیچیده‌ای ! همونقدر که نداشتنت سخته، داشتنت هم سخته ! همونقدر که بلدی منو بخندونی،بلدی اشکم رو در بیاری ! همونقدر که مهربونی،همونقدر هم بی تفاوتی ! همونقدر که بلدی امن باشی و آروم،ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره...!

چرا من «صیغه ی یک زنِ با شوهرم»خوندم؟ 😐

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
عزیزم بزار چوس دقیقه از اومدنت ب سایت بگذره بعد شروع کن❤️🧿❤️🧿❤️🧿

کاربریش از شما قدیمی تره 

کاربر هایی که منو سرچ می کنید . تصمیم گرفتم این کاربری را ببندم .من چون با وجود دوتا کاربری از این راه سو استفاده نمیکردم و حتی به ذهنم نمی رسید کامنت ها و تاپیک های خودمو لایک کنم چه برسه به شر و جنجال و توهین به کاربرا ؛نی نی یار و خانم تهراني اجازه داده بودن کاربری دومم که  به دلایل شخصی درست کرده بودم و الان فقط قصد داشتم تاپیک های شخصیمو پاک کنم باز بمونه ولی امروز  ۱۴۰۲/۰۷/۱۴  تصمیم گرفتم خودم درخواست تعلیق کاربریمو بدم چون حس میکنم بابد عدالت بین کاربرا رعابت بشه .   
پربازدید شد لطفا برام دعا کنید امشب شب عرفه همه دعاها مستجاب میشن پس لطفا یکم برام دعا کنید خدا مشکل ...

انشاالله به حق همین شب عزیز مشکلتون به زودی زود حل میشه عزیزم . من براتون صلوات میفرستم تا خدا زود گره از کارتون باز کنه.

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بنظرم تعداد نی نی یار ها کمه که ایشون بعد از تاپیک دروغ کتک زدن مادرشوهرشون هنوز تعلیق نشدن🤔 اگه ا ...

داره  تیکه میندازه  به کاربرای این مدلی 

عجب😑

آخیییی بپا ناخوناش نشکنه انقدرحساسه😒😒😒😒

😂😂😂👍

خدایا برای هرچی که دادی هر چی ندادی پس گرفتی ندادی بعدا میخوای بدی دادی بعدا میخوای پس بگیری ندادی میگی دادی اصلا نمیخوای بدی نداده بودی فکر کردی دادی نمیدی