2737
2739
عنوان

❌صیغه یک زن با شوهرم🧿❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 1376 بازدید | 59 پست
کلا چارتا تاپیک زده سه تاش این مدلیه :/ چه می‌دونه کاربرای اینجا چجوری هستن

چه ربطی داره 

من از ۹۷ اینجام   حالا چون خیلی تاپبک ندارم یعنی توی سایت نیستم؟

کاربر هایی که منو سرچ می کنید . تصمیم گرفتم این کاربری را ببندم .من چون با وجود دوتا کاربری از این راه سو استفاده نمیکردم و حتی به ذهنم نمی رسید کامنت ها و تاپیک های خودمو لایک کنم چه برسه به شر و جنجال و توهین به کاربرا ؛نی نی یار و خانم تهراني اجازه داده بودن کاربری دومم که  به دلایل شخصی درست کرده بودم و الان فقط قصد داشتم تاپیک های شخصیمو پاک کنم باز بمونه ولی امروز  ۱۴۰۲/۰۷/۱۴  تصمیم گرفتم خودم درخواست تعلیق کاربریمو بدم چون حس میکنم بابد عدالت بین کاربرا رعابت بشه .   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۷۵ درصد تاپیکاش باید تیکه انداختن به کاربرای این مدلی باشه ؟ :|

خب داره  محتوای تاپیک های  خاله زنک را میبره زیر سوال 

کاربر هایی که منو سرچ می کنید . تصمیم گرفتم این کاربری را ببندم .من چون با وجود دوتا کاربری از این راه سو استفاده نمیکردم و حتی به ذهنم نمی رسید کامنت ها و تاپیک های خودمو لایک کنم چه برسه به شر و جنجال و توهین به کاربرا ؛نی نی یار و خانم تهراني اجازه داده بودن کاربری دومم که  به دلایل شخصی درست کرده بودم و الان فقط قصد داشتم تاپیک های شخصیمو پاک کنم باز بمونه ولی امروز  ۱۴۰۲/۰۷/۱۴  تصمیم گرفتم خودم درخواست تعلیق کاربریمو بدم چون حس میکنم بابد عدالت بین کاربرا رعابت بشه .   
خخخ فقط گردبادی که تو حیاط درست شد  من از دیروز تو شوکم 🤣🤣😆😆😀

😁😁😁😁😁من تو مجله خانواده سبز مطالب طنز مینویسم.... هر ماه بخونمشون خنده داره

با گیسام خفت میکنم🧿😁
2738
ضایع شدم😑😂😂😂ولی خداییش تاپیکاشو نگا همه مورد دار 😁

طعنه میزنه به کاربرایی که تاپبک  جنجالی میزنن بعد دوست دارن توی زندگی همراه با ذلت بمونن

طعنه میزنه به کاربرایی که تاپبک  جنجالی میزنن بعد دوست دارن توی زندگی همراه با ذلت بمونن

😑😂😂 خواهرا قضاوت کردیم

خدایا برای هرچی که دادی هر چی ندادی پس گرفتی ندادی بعدا میخوای بدی دادی بعدا میخوای پس بگیری ندادی میگی دادی اصلا نمیخوای بدی نداده بودی فکر کردی دادی نمیدی 
😁😁😁😁😁من تو مجله خانواده سبز مطالب طنز مینویسم.... هر ماه بخونمشون خنده داره

آفرین  اسمتون چیه عزیزم 

من البته  دو سه سالی هست  مجله نمیخونم 

ولی این دفعه   رفتم بیرون حتما خانواده سبز میگیرم 

2706