2737
2734
عنوان

همسرم تو دوران بارداری درک نداره

446 بازدید | 39 پست

گیر داده امشب بریم لواسون.مامانش اینا اونجا خونه دارن هرهفته میرن اونجا سر میزنن.

خونه ی اونجا هم نه اتاق خواب داره نه تخت که روش بخوابم. من ماه هشتم هستم

میگم بدن درد میگیرم رو زمین بخوابم، بعدم راحت نیستم با این شکم گاهی دوست دارم دراز بکشم گاهی بخوابم، اونا هم آدمای راحتی نیستن😔 بهش میگم فردا از صبح بریم میگه واسه خواب بریم. 

من رو زمین چون به پهلو باید بخوابم، تمام استخونام درد میگیره.

حالا واسه من قهر کرده محل نمیذاره اخم و تخم میکنه.

چقد نذر کردم که تو این دوران درکم کنه بیشتر..

بزرگترین گناه دل شکستنه،، حواست به زبونت باشه

گلم اول ب راحتی خودت فکر کن

بعدم ب خانوادش بفهمون ک اونا راحت نیستن تو میخوای باشی من برام مهم‌نبود میخواستم دراز میکشیدم مبخواستم مبخوردم و و و راحت بودم

دوست داشت با کل شهر بخوابه.....                            منم دیگه بیدارش نکردم!        (من وانمود کردم دردم نیومد، اما درد پیرم کرد)    :(               زمان شما محدوده ، بنابراین زندگی خودتونو برای زندگی دیگران از دست ندید!           ❤️اونجا که شادمهر میگه،بهم قول داد ولی هربار    خلافش اتفاق افتاد    ،    اونم دوست داشت منو اما     نه اونقدر که نشون میداد

نمیشه تو بری خونه مامانت خودش بره

منم اصلا رو زمین نمیتونم بخوابم

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گلم اول ب راحتی خودت فکر کن بعدم ب خانوادش بفهمون ک اونا راحت نیستن تو میخوای باشی من برام مهم‌نبود ...

مثلا میگن دراز بکش ولی کلا آدمای حساسی هستن و نمیشه باهاشون احساس راحتی کرد😔

نمیشه تو بری خونه مامانت خودش بره منم اصلا رو زمین نمیتونم بخوابم

بره عادت میکنه..آخه تعطیلی توخونه چیکار کنم من.. نباید تنها بره. بدتره. 

2738
مثلا میگن دراز بکش ولی کلا آدمای حساسی هستن و نمیشه باهاشون احساس راحتی کرد😔

گلم اول خودت مهمی برات مهم نباشه پیش کی هستی هرجور دوس داری باش اونا هرجور هستن باشن

دوست داشت با کل شهر بخوابه.....                            منم دیگه بیدارش نکردم!        (من وانمود کردم دردم نیومد، اما درد پیرم کرد)    :(               زمان شما محدوده ، بنابراین زندگی خودتونو برای زندگی دیگران از دست ندید!           ❤️اونجا که شادمهر میگه،بهم قول داد ولی هربار    خلافش اتفاق افتاد    ،    اونم دوست داشت منو اما     نه اونقدر که نشون میداد
حاملگی و هورمونای بهم ریخته ی طرف تحمل اقایون ی طرف 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ 

اصلا درکم نمیکنه

میگم دو ماه صبرکن. حالا واجب نیس که هوات عوض بشه..

ول کن اهمیت نده اول راحتی خودت مهمه دوستم 

اگه خود مردها باردار میشدن هزارتا اما و اگر داشتن ایشون ک درد و خستگی متوجه نمیشه بره هم میخواد به خودش خوش بگذره شما سختتون میشه 

گلم اول خودت مهمی برات مهم نباشه پیش کی هستی هرجور دوس داری باش اونا هرجور هستن باشن

بعدش توحرفاشون میگن: ما بودیم رومون نمیشد و فلان

ول کن اهمیت نده اول راحتی خودت مهمه دوستم  اگه خود مردها باردار میشدن هزارتا اما و اگر داشتن ا ...

بخدا رو زمین بخوابم تمام استخونام درد میگیره

چون به پهلو باید بخوابم

بعدش توحرفاشون میگن: ما بودیم رومون نمیشد و فلان

برا منم میگفتن الان اونا از من راحت ترن

2706