2737
2739
عنوان

همسرم تو دوران بارداری درک نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 446 بازدید | 39 پست
متاسفانه از اول هرجوری رفتار کنی مرد به همون عادت میکنه چون از اول هروقت گفته رفتید الان هزاربار هم ...

چیکارکنم.. خرم

این زنا چیکار میکنن انقد حرفشون برو داره

من چیزی ک حقمه هم نمیتونم بخوام

باورکن ی مدت ماشینمون خراب شده بود، حتی با اسنپ رفتم باهاش تو این وضعیت 

بزرگترین گناه دل شکستنه،، حواست به زبونت باشه
الان حرفامو زدم بهش گفتم انقد که همه جوره هرچی گفتی چشم گفتم وظیفه شده. ولی از این پس به فکر بچم هست ...

خوب کردی والا شوهر من ک سخت متوجه میشه یه حرفو ۱۰ بار هم تکرار کنم باز برخلاف من میره 

اول آرامش خودتون و بچتون مهمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب کردی والا شوهر من ک سخت متوجه میشه یه حرفو ۱۰ بار هم تکرار کنم باز برخلاف من میره  اول آرا ...

دیگه دست به نذر و سوره و دعا شدم یکم حرفمو گوش بده پشتم باشه.

اونجا هم صدتا حرف میشنوم، اصلا جواب نمیده و پشتم نیست. بهش میگم محترمانه جواب بده و دفاع کن انگار ن انگار

چیکارکنم.. خرم این زنا چیکار میکنن انقد حرفشون برو داره من چیزی ک حقمه هم نمیتونم بخوام باورکن ی ...

بعضیا سیاست دارن خوب بلدن با همسرشون چطوری رفتار کنن ک آقا به فکر همسرشو و بچش باشه

اما من خودم انقدر زود جوش هستم تا باب میلم نباشه تو خونه دعواس همین باعث میشه انجام نده پشت من نباشه

شما هم فک کنم هیچی نمیگید همیشه پایه و اوکی بودید 

2731
خوب کردی والا شوهر من ک سخت متوجه میشه یه حرفو ۱۰ بار هم تکرار کنم باز برخلاف من میره  اول آرا ...

کلا گند شانسم.

همش به فکرشم.. ولی اون خودخواه دوس دارم هرچی میخواد بشه بدون در نظرگرفتن شرایط

دیگه دست به نذر و سوره و دعا شدم یکم حرفمو گوش بده پشتم باشه. اونجا هم صدتا حرف میشنوم، اصلا جواب ن ...

اصلا همین دورهمی ها زیاد باعث اختلاف میشه هی تو جمع آدم انتطار داره همسرش باهاش خوب رفتار کن مراقبش باشه حرف هارو بجا بزنه اما آقایون کلا تو این فاز ها نیستن

بعضیا سیاست دارن خوب بلدن با همسرشون چطوری رفتار کنن ک آقا به فکر همسرشو و بچش باشه اما من خودم انق ...

ااره پایه بودم همش ولی به صد مدل زبون ازش خواستم که دفاع کن و جواب بده و نذار کسی دخالت کنه.. انقد رو داده که بدتر شدن و هرچی ب زبونشون میاد میگن.. اینم سکوت میکنه. 

فحشم بده کسی بهم نگاه میکنه

یبار مادر شوهرم از ظاهرم یه ایراد گرفت انقد دلم گرفت، شوهرم انگار ن انگار

اصلا همین دورهمی ها زیاد باعث اختلاف میشه هی تو جمع آدم انتطار داره همسرش باهاش خوب رفتار کن مراقبش ...

منم میگم تو ک بلد نیسی جواب بدی پس روابطمون رو کم کنیم من آرامش داشته باشم لاقل این دوران

2738
حالا یک ساعت بگم بیا خونه مامانم شام بریم صدتا ادا درمیاره که خستم و ول کن

باید سیاست ب خرج بدی

اگه بلد بشی راهشو باهات راه میاد

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴