2737
2739
عنوان

لباس عروس انگار طلسم شده برام

142 بازدید | 6 پست

سلام دوستان دو هفته ی دیگه مراسم عروسیمه. لباس عروس پرو کردم و قراردادشو بستم . خوشگل بود فقط یکم بالاتنه ش بد حجابه. گفتن میتونیم برات آستین درست کنیم و قسمت باللتنه رو برات با حجاب ترش کنیم ولی میترسم اون چیزی که میخوام نشه و خیلی استرس دارم. شما تجربه شو داشتین ؟ مزونی که ازشون خرید کردم کارشون خوبه ولی خیلی هزینه ی کاراشون بالاست و یه جورایی زیادی برا همه چی هزینه میگیرن و اعصاب ادمو خورد میکنن

حالا چ ربطی ب طلسم شدن داره

میگویند ب عقایدم احترام بذار! میگویم تو حتی نمی‌دانی عقایدت چیست!مختلف الاضلاعی ک هر زاویه اش ب چندسو است!___آفتاب پرستی ک در شب ماه را میپرستد___ حاصل عشق مترسک ب کلاغ مرگ یک مزرعه است...  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بعضی ها کلا تفکراتشون رو اینقدر پرورش دادن که کلا سبک زندگیشون شده و هرچی میشه منفی نگری میکنن

مث خودم:)

میگویند ب عقایدم احترام بذار! میگویم تو حتی نمی‌دانی عقایدت چیست!مختلف الاضلاعی ک هر زاویه اش ب چندسو است!___آفتاب پرستی ک در شب ماه را میپرستد___ حاصل عشق مترسک ب کلاغ مرگ یک مزرعه است...