2733
2734
عنوان

کسی هست کمک بکنه؟

67 بازدید | 8 پست

من یک ساعتی میشه الان که اینترنت برای خودم خریدم، اما پیامک برداشت وجه هنوز نیومده برام!

چیکار بکنم که پیامه بیاد

از صدای گذر آب چنان فهمیدم... تندتر از آب روان، عمر گران می‌گذرد...زندگی را نفسی است،ارزش غم خوردن نیست، آنقدر سیر بخند تا که ندانی غم چیست❤️✨
بله من هستم 

🤝 شما میدونی چیکار باید بکنم؟

از صدای گذر آب چنان فهمیدم... تندتر از آب روان، عمر گران می‌گذرد...زندگی را نفسی است،ارزش غم خوردن نیست، آنقدر سیر بخند تا که ندانی غم چیست❤️✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزن رو کد چک کردن مانده اینترنتت اگه فعال شده باشه برات میاد از طرف اپراتورت گاهی وقتا شاید اینطور شه ولی اینو چک کن ببین چی میشه شارژت و چک کن ببین کم شده یا نه نتت روشن کن ببین بالا میاد اصلا یا نه

2731

صبح ساعت ۶ به بعد پیامش میاد

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشودگاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است  گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود  این نیز بگذرد...
بزن رو کد چک کردن مانده اینترنتت اگه فعال شده باشه برات میاد از طرف اپراتورت گاهی وقتا شاید اینطور ش ...

اینترنت اومده و فعال شده ولی نزدیک به یک ساعتی هست که هنوز پیام برداشت وجه نیومده

خب اگه فعال شده مشکلی نیس برداشت هر وقت که شد خودش میاد شاید صبح هم بیا  مهم نت که فعال شده

ممنون عزیزم❤️

2740