2737
2739
عنوان

عکس مبل هاتون

445 بازدید | 25 پست

سلام دوستان

کسی تازگیا مبل خریده؟

میخام مبلمانم رو عوض کنم و میز ناهار خوری هم بخرم

کسی میدونه حدودا چقد هزینه اش میشه؟ چیز گرون گرون نمیخام کار بی کیفیت هم نمیخام

و اگه امکانش هست عکس مبلمانتون رو برام بفرستید ایده بگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبل نداریم    

برای امضات صلوات فرستادم 

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸
2728
خوشبحالت تف تو اون روزی ک رفتم مبل خریدم

چررا 

من مبل دست دارم 

ولی دوست دارم همه چیامون ست باشه ک اینطوری هزینش میره بالا و خیلی سخته

آموزگار ابتدایی 😍 .....دیدی ب هدفم رسیدم .خدایا شکرررررررت.....♥️

مبل من خیلی سادس

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.
2738
چررا  من مبل دست دارم  ولی دوست دارم همه چیامون ست باشه ک اینطوری هزینش میره بالا و خیلی ...

دوستون ندارم.

خیلی تو دست وپان.

از طرفی هم نسبت ب پولم مبلای بی کیفیتی بهم تحویل دادن یعنی سرم کلاه گذاشت احساس میکنم.

کلا شدن آیینه دق

یکی باشه مثل (((گوگل))) ک وقتی ميگي ..پ.. سریع بگه           پول ؟ پاریس؟پیتزا؟پدرشو دربیارم؟
چرا؟؟؟

دوستون ندارم.

خیلی تو دست وپان.

از طرفی هم نسبت ب پولم مبلای بی کیفیتی بهم تحویل دادن یعنی سرم کلاه گذاشت احساس میکنم.

کلا شدن آیینه دق

یکی باشه مثل (((گوگل))) ک وقتی ميگي ..پ.. سریع بگه           پول ؟ پاریس؟پیتزا؟پدرشو دربیارم؟
دوستون ندارم. خیلی تو دست وپان. از طرفی هم نسبت ب پولم مبلای بی کیفیتی بهم تحویل دادن یعنی سرم کلا ...

اهاا از این نظر آره خیلی حس بدی هست

آموزگار ابتدایی 😍 .....دیدی ب هدفم رسیدم .خدایا شکرررررررت.....♥️