2737
2739
عنوان

بهم راهکار میدین برگرده 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 329 بازدید | 49 پست
جلو‌ خودتو بگیر استوری هم نزار شمارش هم پاک کن یه دوس پسر درست حسابی بگیر بدون اینکه بخای به ازدوا ...

خب ازت توقعی نداشتن؟؟ یا باید با هدف جدی باشی یا بالاخره یه چیزایی میخان

به خودم حس بدی دارم😔 تاحالا با پسری حتی چت نکردم حس میکزدم این ارزشش داره.دلم میخواد یجور ازش انتقا ...

اینقدر تو زندکی از این اشنایی ها پیش میاد

ادم از هر اشنایی باید درس و تجربه ذخیره کنه و به وقتش درست و اصولی ازدواج کنه اما خب دوستی خوبه دوس پسر کلا خوبه برای دختر مجرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اینقدر تو زندکی از این اشنایی ها پیش میاد ادم از هر اشنایی باید درس و تجربه ذخیره کنه و به وقتش درس ...

من ولی روحیشو ندارم همین الانشم نابود شدم. دیگه با کسی میرم که قصدش باهام جدی باشه من خیلی زود وابسته میشم

و منی که الان قرار بود با هم سینما باشیم .....اما دیگه هیچوقت نمی بینمش

عزیزمم مثل‌من🥲 کلیییی باهم برنامه داشتیم قرار بود بریم تالار قایمکی‌و یکم بچرخیم بیایم کلی برنامه چیده بودیم.اصلا نمیتونم تابستونمو بدون اون تصور کنم 

2740
رل که میخواست بزنه من هدفم ازدواج بود

ایشالا ک خوشبخت بشی گلم هرچی قسمت باشه همون میشه ولی از من به تو نصیحت قلبا نزدیک باشن کاری به دیدن نداره ک این آقا هم علاقه بوده ولی عشق نبوده تو عاشقانه دوسش داری میفهمم

عزیزمم مثل‌من🥲 کلیییی باهم برنامه داشتیم قرار بود بریم تالار قایمکی‌و یکم بچرخیم بیایم کلی برنامه چ ...

ببخشیذ من پسرم........ساعت ها برنامه ریزی کردیم که امروز ساعت ۱۸ سینما باشیم .  اما نشد که بشه ‌‌...و من راضیم از خواست خدا .....اما قلبم گرفته ، 

💓بهت قول میدم ، تلاش کنی همه چی درست میشه💓
ببخشیذ من پسرم........ساعت ها برنامه ریزی کردیم که امروز ساعت ۱۸ سینما باشیم .    اما نشد ...

خب دخترا رو باید درک کرد همین طور پسرارو ولی میدونی بعضی دخترا محدودیت دارن یهو مهمون میا یهو مریض میشن یهو میریزن بهم بعضی دخترا هم آزادن خانواده پایه اوکیه ولی بازم یهو از نظر روحی میریزن بهم مریض میشن شماها باید درک کنید

2706