2733
2734
عنوان

بهم راهکار میدین برگرده 😭

329 بازدید | 49 پست

آشنا بود ولی تو مجازی آشنا شدیم‌چت کردیم…از این آشنایی بی اساس و بچگانه نبود..رل نبودیم.قرار بود همو ببینیم من نمیتونستم شرایطشو نداشتم قرار شد یه مدت نباشم…قرار بود مشکلاتم که حل‌ شد ببینیم همو ولی ازم خبری نگرفت با اینکه میدونست الان اکیم…استوری گذاشتم ریپلای کرد ازم پرسید ولی سرد جوابشو دادم…دیگه پیامی ندادیم بهم

استوریایی که میذارم زود میبینه ولی‌دیگه هیچی‌نمیفرسته…سه ماهه منتظرم ببینمش‌ حتی لباسایی ک میخواستم بپوشمم میدونم! خودشم منتظر بود چرا اینجوری میکنه 😭‌تموم شده ینی همه چی؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه چی اون موقع سرد جوابشو دادی؟ شاید اون فکرمیکنه تو بیخیالش شدی برو یه پیام بده بگو رابطه امونو ...

اخه میدونست کی من شرایطم اکی‌ میشه ولی تا استوری نداشتم ازم خبری نگرفت..برم پیام بدم کوچیک میشم که اون یه ریپلای سادههه هم نمیکنه

2731
چرا الکی؟؟

باور کن الکیه

من‌ نمیشناسمت 

ولی فکر میکنم سنت کمه احتمالا بخاطر درس و امتحان شاید کنکور بهش گفتی پیام نده تا بعد کنکور یا امتحان و‌ازاد شد ذهنت 

ایشون هم که دنبال یکی که وقت باهاش بگذرونه 

من این روزای الان تو رو سال ها پیش گذروندم میدونم که درست میگم 

الکی واسه اون جدی برای شما

2738

میدونی چرا جواب نمیده 

چون فکر میکرده تو‌همون زمان کم مخت زده بعد که بهش گفتی حالا امتحانت مهم تره دیده مخت زده نشده و  ادم حسابی هستی

الانم با خودش میگه مخ اینو بخام برنم زمان بره و حوصله مخ زنی نداره چون فکر میکنه اسون نیست اگه یه درصد چراغ سبز نشون بدی با کله میاد سراغت اما جدی نیستی براش 

از وقتی هم نبودی دنبال کیس های راحت تر و سر راست تره مث همیشه که بوده  تا حالا هم احتمالا یکی پیدا کرده

ول کنید این ادم های دم دستی رو بابا  هرکی با ادم چت میکنه و شر و ور میگه که الزما خوب نیست هرکی موقعیتش خوبه و بهتون پیام میده که الزاما واسه ازدواج نمیخاد شما رو

با کمال  احترام

میدونی چرا جواب نمیده  چون فکر میکرده تو‌همون زمان کم مخت زده بعد که بهش گفتی حالا امتحانت مهم ...

بنظرشما اشنباه کردم رفتم؟؟ تازه من یه سری واسش ویس گرفتم گفتم من رابطه جدی میخوام اگه میدونی قصدت جدیه بمون و فلان..گفت بعد کنکورت حرف میزنیم.منم هرروز و شب. منتظررر بعد کنکور گفتم بیام خونه کلیییی پیام داده ولی هیچی‌نداده بود..روز قبلم خیلییی دلم میخاس باهاش چت کنم اخه مشاوره ولی هیچی

2706