2726
عنوان

بهم راهکار میدین برگرده 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 329 بازدید | 49 پست

با اینجور ادمای دمدمی هم نرو تو رابطه وگرنه بیچاره میشی 

ول کن به خودت بگو حالا کی هست مگه

اگه خودش پیام داد تو هم دست بالا بگیر بگو من گفته بودم می پیام بدی خودت ندادی

اینقد هم نشین پروفایلش‌ و چک کن

بنظرشما اشنباه کردم رفتم؟؟ تازه من یه سری واسش ویس گرفتم گفتم من رابطه جدی میخوام اگه میدونی قصدت جد ...

😂😂😂خب اون رابطه جدی نمیخاد 

ینی خودت نمیتونی تحلیل کنی رفتارشو واقعا؟!

شاید من تو مجردیم از بس پسر بازی کردم حرفه ایم😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ول کن بابا این مشاورای دوزاری با نصف دختر محصلا لاس میزنن

از خیالات بیا بیرون پیامم نده استوری هم نزار اصن

پسر مگه اگه دختری رو بخاد رودرباسی داره؟! بخدا از در بندازیش بیرون از دیوار سبز میشه 

میدونی چرا جواب نمیده  چون فکر میکرده تو‌همون زمان کم مخت زده بعد که بهش گفتی حالا امتحانت مهم ...

دلم اروم نداره همش حس میکنم یجا تقصیر منه یجا اشتباه کردم از دستش دادم.شش ماه منتظرم بود قبولش کردم با هیچکی نرفت..یبار حرف میزدیم گفت مگه مرض دارم به کسی فکر‌ کنم ..همش دروغ بوده ینی؟؟ حس میکنم شاید اینسری که ریپلای کرد سرد جواب دادم به غرورش برخورده لج کرده..اخه با همه چیم راه اومد چند بار رفتم اومدم باز موند من پسر زیاد دیدم این لاشی نبود…این ای کاش ها و فکر و خیال و حس مقصری منو میکشه

2728
دلم اروم نداره همش حس میکنم یجا تقصیر منه یجا اشتباه کردم از دستش دادم.شش ماه منتظرم بود قبولش کردم ...

من‌ نظرمو گفتم روزی که به نظر من رسیدی بیا مجدد حرفامو بخون بگو ایول چقدر درست میگفت 

نه اینکه تلگرام پاک میکردم میومد واتساپ.واتساپ پاک میکردم میومد تل..بیخیال نمیشد

الانم خودت بری سمتش بهت نه نمیگه

ولی اینجور روابط این مدلی به مرحله جدی بودن نمیرسه تهش با چشم گریون خودت کات میکنی

مخالف رابطه دوستی نیستما اصلن اما این چیزایی شما گفتی طرفت ادم حسابی  نیست تو رابطه 

جلو‌ خودتو بگیر استوری هم نزار

شمارش هم پاک کن

یه دوس پسر درست حسابی بگیر بدون اینکه بخای به ازدواج فکر کنی

من بخدا پنجاه تا دوس پسر داشتم مگه باهاشون ازدواج کردم

بخدا اونا میگفتن ازدواج من میگفتم نه سنم کمه باید درس بخونم سرکار برم اخرش هم ۲۵ سالکی با همکارم ازدواج کردم با اینکه همون موقع هم دوس پسر داشتم حاضر نبودم زن اون بشم 

ازدواجم حرف ۱۵ سال پیشه ها

2706