2733
2739

تیکه انداختن

بی محلی

خب من بمب انرژی هستم🙂 متاسفانه یا خوش بختانه حرفاتون ناراحتم نمیکنه.... دوست عزیز   "میتونی هر جور دوس داری فکر کنی "   وقتی داشتم اسم کاربری انتخاب میکردم دوست بچگیام پیام داد و کاربریم این شد😄 ناگفته نمونه که هنوزم عاشق عروسکممم😆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از اینایی که یه ریز حرف می زنن، متلکم وحده میشن، اجازه نمیدن هیچ بحث دیگه ای شکل بگیره و در مورد چیزایی صحبت می کنن که فقط برا خودشون جالبه

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
جایی نمیرم چون مطلقه ام مگرمراسم ختم طاقت دیدن جاهای شادوعروسیوندارم ک همه باترحم نگام کنن

چقدر حساسی 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
2738

یکی از اقوام که همش لم مبده و رو مبل میخوابه و تا حالا ندیدم بشینه 😑😑

مادرایی که هیچی به بچشون نمیگن و معتقدن چون بچس هر کار بخواد باید بکنه 

مهمون هایی که خونه رو وجب وجب میگردن

میزبانی که حتی یه چایی هم وایمیسه کل معمونا بیان بعد مبده

اثبات شی نفی ماعدا نمی کند 😬                                             هیچ وقت فلسفه باکلاسی یه شغل، اخلاق و شخصیت فلان ماه/شهر/اسم، بز بز کنید بزارم، شغلمو نمیگم شناسایی میشم، سن فقط یه عدده و... رو نفهمیدم 😐💔                                                                         تا وقتی چیزی اسیبی بهمون نمیرسونه حق دخالت نداریم 😉        با اوردن کلمه بعضی... خیلی اوقات از توهین به خیلیا جلوگیری میشه 🙂      
دوبارطلاق گرفتم هرکس جای من بودحساس ک سهله الان هفت کفن پوسونده بوددیگه طاقت دیدن خوشی مردموندارم وم ...

مرسی شجاعت عالیه که تونستی باردومم خودت رو نجات بدی

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
مرسی شجاعت عالیه که تونستی باردومم خودت رو نجات بدی

متاسفانه باردوم خوشبخت بودم خیلی دوسش داشتم خودش به بهونه بچش طلاقم دادگفت میرم زن خودمودوباره بگیرم من حتی التماسش کردم برام شکست دوباره غیرتحمل بود😔پارسال ازشدت افسردگی فقط 4بارحموم کردم وفکرخودکشی شب وروزامونموبریده بودک خداروشکرالان کمی بهترم

از اینایی که میان خونت کلی میخورن و میپاچن بعدا کلی حرف واست درمیارن

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟
2706