2737
2739
عنوان

خوش به حال اونایی که شاغلن یا خودشون درامد دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 38 پست

من میخوام یه کاری رو شروع کنم ولی سرمایه میخواد البته شاغلم ولی درامد کمی دارم

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب وقتی شعورش اینجوریه ، باید دستت تو جیب خودت باشع 

اشتباه متوجه شدی عزیزم

وقتی شعورنداشته باشه بری سرکارم باید جواب پس بدی 

هزاران موردش رو توسایت 

همین جا

دیدم

دخترعمه خودم ۱۵ساله سوپروایزره رنگ کارتش و ندیده

🍦
2728
اینجورام نیست  کلییی خانم شاغل دیدم برای هرخرجی که کرده جواب پس داده  جواب پس دادن فقط ب ...

بله دقیقا نمونه ش یکی از اطرافیان خودم

ولی خداروشکر من با اینکه شاغل نیستم هیچ وقت حس نکردم که کارت حقوق همسرم مال من نیست اختیار کامل دارم تو هر خرج کردنی

خدایا شکرت...

من‌ مدیر یه شرکت نیمه دولتی هستم که ترجیح میدم دقیق نگم کجا دکترای حقوق و ۱۵ ساله وکیل هستم  رتبه دو رقمی کنکور کارشناسی بودم خیلی درس خوندم خیلی زحمت کشیدم 

یه لیسانس مهندسی صنایع هم دارم 

اما چند سالیه دیگه کار وکالت نمیکنم چون باهم نمیرسم به هردوتاش

یه پسر تقریبا سه ساله دارم هم پرستار داره هم مهد کودک میره هم پیش مادرم میزارم با همسرمم پول من پول تو نداریم هرچی درامد داریم مشترک هزینه میشه اما ایشون تمایل دارن به نام من باشه

2738
بله دقیقا نمونه ش یکی از اطرافیان خودم ولی خداروشکر من با اینکه شاغل نیستم هیچ وقت حس نکردم که کارت ...

دقیقااااا

من دفترفنی داشتم تازه جمعش کردم به خاطر دخترم

الانم که خونه ام تمامممم چیزی که شوهرم داره به ناممه وپیشمه

اصلابه این حرفها نیست 

طرفت باید درست باشه

🍦
آره واقعا  بچتا چکار می کنی ؟

فعلا ماه اول و دوم از اقوام از شهر دیگه میان برای نگهداری نی نی...بشه تا یک سال و نیم این روند ادامه پیدا کنه خوبه...تا ان شاالله مهد پیدا کنم براش

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
من‌ مدیر یه شرکت نیمه دولتی هستم که ترجیح میدم دقیق نگم کجا دکترای حقوق و ۱۵ ساله وکیل هستم  رت ...

باید همه مثل شما اول درس بخونن ، شاغل بشن و دیگه ازدواج کنن ، من اگه برگردم ، راه شما را ادامه میدم ، الان با بچه باید درس بخونم 

درآمد دارم ولی انقدر گرونیه با حقوق همسرم رو هم کفاف زندگی را میده، دیگه به اینکه خودم خرجش کنم نمیرسه😂

🍀عضو تاپیک مانکن های زیبا🤩 گروه آبی 💙وزن شروع دوباره: ۷۱.۲٠٠🌷وزن هدف:۶۵🌷دفعه قبل تونستم سیزده کیلو کم کنم👌🏻این بار هم میتونم با امید به خدا و اراده خودم🌷                                                 تجربه کاهش قبل: وزن شروع 82.200🍀 80.400👈🏻(10/۱٠)🍀80 👈🏻(10/19)🍀(۱٠/۲۶)👈🏻۷۸.۸٠۰🍀( ۱۱/۲)👈🏻۷۸.۷٠٠🍀(۱۱/۱٠)👈🏻۷۷.۶۰۰🍀۱۰/۱۶👈🏻۷۷🍀۱۰/۲۳👈🏻۷۶.۱۰۰☘️۱۰/۳٠👈🏻۷۵☘️12/7👈🏻74.200☘️۱۲/۱۴👈🏻۷۳.۹۰۰☘️۱۲/۲۲👈🏻۷۳.۵۰۰☘️۱۲/۲۹👈🏻۷۲.۹۰۰☘️۱/۷👈🏻۷۲☘️۱/۱۴👈🏻۷۱.۴٠٠☘️۱/۲۱👈🏻۷٠.۹٠٠☘️۱/۲۸👈🏻۷۱.۵🤦🏻‍♀️🫤☘️۲/۴👈🏻۷۰.۴۰۰☘️۳/۱👈🏻۶۸.۷۰۰🤩😍
من‌ مدیر یه شرکت نیمه دولتی هستم که ترجیح میدم دقیق نگم کجا دکترای حقوق و ۱۵ ساله وکیل هستم  رت ...

احسنت خانم موفق

چند سالتونه

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
2706