2737
2739

همینکه برای هر خریدی کلی جواب پس نمیدی ،خیلی خوبه ولی نمیدونم چرا همه شاغلا مینالن 

شغلتون چیه ؟؟چه رشته ای خوندین ؟؟بچه هاتونا چکار می گنید میرید سرکار ؟؟؟؟ منم تلاش می کنم تا شاغل بشم . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

شاغل بودن بهترین پوئن مثبت یک خانمه

امیدوارم همه شاغل بشن

دعا کنید منم از پس همزمان شغل و بچه م بر بیام....مرخصی زایمانم بیست تیر تموم میشه و باید برکردم سرکار و شهر غریبم و فقط خودم و همسرم هستیم....

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
کارمندم پارتی داشتم تلاش کن یه شغل خوب بدست بیاری مثل میکاپ

همش پارتی 

لطفا امضام رو بخونید !!!!!!!!!!خب هر کاربری اخلاق خاص خودش رو داره به شخصه آدمی هستم که اصلا خوشم نمیاد وقتی بحث جدیه اون وسط چن تا کاربر بیان مسخره بازی دربیارن و به طنز ببندن همه چیز رو!فک کنم خودتون قبول داشته باشید تو هرموقعیتی نباید هر رفتاری کرد!اگه میدونید که اوکی اگه نمیدونید دیر نیست برا دونستنش🙂!من اینجا بیشتر برای راهنمایی شدن میام!دوست دارم کاربر ها تو تاپیک هام نظرات ارزشمندی بدن که بعد ها برای بقیه هم مفید باشه(نه این که حرف های بی اساس و نسنجیده و صرفا برا تفریح و شوخی بزنن)....لطفا تو تاپیکم سوالات سطحی و پیش پا افتاده نپرسید
2706