2733
2739
عنوان

دوستم به نامزدم پیام داده اما...+اسکرینشات

| مشاهده متن کامل بحث + 89404 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زوری نمیشه یه نفرو نگه داشت گیرم‌ قبول کرد، میتونی همیشه با کسی زندگی کنی که بدونی دلش با تو نیست؟& ...

نه

همه این سالها بهم میگفت عاشقمه اما در عمل نشون نمیداد 

من باورش کردم

اما از رفتارش عشق نمیبینم

2742
نه همه این سالها بهم میگفت عاشقمه اما در عمل نشون نمیداد  من باورش کردم اما از رفتارش عشق نم ...

خب یه مدت فاصله بگیر ازش و بهش محبت نکن، بذار فکر کنه از دستت داده واقعا، بعد ببین عکس العملش چیه

نه همه این سالها بهم میگفت عاشقمه اما در عمل نشون نمیداد  من باورش کردم اما از رفتارش عشق نم ...

عزیزم زندگی و عمری که داره میگذره حیفه 

با کسی بگذرون که واقعا دوستت داشته باشه عشقش رو تو عمل نشون بده 

عزیزم مشکل شما اینه که صبر نداری هی داری تلاش میکنی برش گردونی . عزیزم شما هرچقدر بیشتر دست و پا بزنی بیشتر تو گل فرو میری چون اون آقا اصلا احساس نمی‌کنه تورو از دست داده! نبودتو حس نمیکنه می‌دونه همیشه هستی و میپذیریش. وقتی میدونی فقط با شما نیست و اخلاقش اینه چه اصراری داری که باهاش ادامه بدی؟! به خودت فرصت بده سخته اما تحمل کن. اون دوستت که مشاوره چرا بهت نمیگه فراموشش کن مناسب تو نیست؟!!!! 

من خیلی دیر فهمیدم،، ولی فهمیدم ک هیچ پسری ارزش ناراحتی نداره،، حتی اگ خیلی دوسش داشته باشی و عاشقش باشی

ب رفتاراش نگاه کن،، حرف رو همه میزنن 

خودتو بخاطر اینک فقط دوسش داری کوچیک و بی ارزش نکن،، وقتی خیلی درگیرش بشی دیگ نمیتونی ازش بکَنی،، وقتی همش دنبالش باشی نگهش داری کَندن ازش خیلی سخت تر میشه،، 

اگ تموم شده، این دوره‌ی ناراحتی و درد رو تحمل کن 

بعدش کنار میای 

بعدش میفهمی چ لطفی ب خودت کردی 🙂💔

لطفا خودتو بخاطر هیچکس کم ارزش نکن،، عزت نفس داشته باش و کسی ک یبار ردت کرده رو ع زندگیت حذف کن.. 🙂💔

این تو نیستی ک ضرر میکنی، باور کن 💖

2740

نامزد رسمی بودین

زنان یک جامعه را محدودکنید آنهارا توسری خور و حقیرکنید تمسخرشان کنید کاری کنید تا بزرگترین آرزویشان ازدواج باشد بلایی بر سر آنهابیاورید تا از اجتماع بترسد تخم تفکری در ذهن پدرانشان بکاریدتا ایمان بیاورند دخترانشان را در قفس پرورش دهند کتاب,علم،قلم و چکش را از دخترانشان بگیرید و به جای آن ملاقه و سوزن دستشان بدهید با جوانانشان‌کاری کنید تا ازجنس مخالفشان دورباشند ولی تمام تفکرشان پیش آنها باشد هرکس برای آزادی زنان تلاش کرد را بنده شیطان و دشمن خدابنامید ک او دشمن ما و ما خدای زمین هستیممن تضمین میدهم چنین جامعه ای هزارسال هم بگذرد پیشرفت‌نخواهدکرد (چگونه‌جهان‌را‌ اداره‌کنیم‌ چرچیل)

اسی بنظر من دوستت ک درسشو خونده خیلی بیشتر از نی نی سایتیایی ک نظر دادن(با احترام) میدونه... اینجا فقط ی تیکه از رفتار طرف مقابلت رو فهمیدن و دارن نظر میدن ولی دوستت همه جوانبو میسنجه بدتو ک نمیخواد، برو و ببین چی میشه اگه ببینه واقعا مناسب نیستین اونوقت تصمیم بگیر

ضمن اینکه خودتم خسته و ناراحتی و نمیتونی الان درست تصمیم بگیری

کارگاه تکنولوژی یا چی؟

عزیزم کارگاه تکنولوژی تک ورشاپ هست 

سلام متقاضییان کار اینترنتی با گوشی خانوم ها و آقایان اگه دنباال کاری هستین ک میخواین تو خونه انجام بدین ب این آیدی تاگرام پیام بدین zahra_n800@  با تشکر 
خیلی دوس دارم کار کنم ولی کلاهبردارا زیاد شدن به اسم این

عزیزم من خودم یک ماه این کار شروع کردم اولشم مثل شما بودم میترسیدم اما الا دارم حقوق میگیرم و کاملا راضیم 

سلام متقاضییان کار اینترنتی با گوشی خانوم ها و آقایان اگه دنباال کاری هستین ک میخواین تو خونه انجام بدین ب این آیدی تاگرام پیام بدین zahra_n800@  با تشکر 
2706