2737
2734

منو نامزدم جدا شدیم خیلیا در جریان هستن

دوستم مشاور ازدواجه گفت با نامزدت بیاید پیشم گفتم اعتقادی به مشاور نداره دوستم گفت خودم با نامزدت حرف میزنم

نامزدم دوستمو دک کرده گفته خودمون باهم حرف زدیم شما زحمت افتادید

من توی این سالها خیلی تلاش کردم رابطمونو درست کنم😞هرکاری کردم از غرورم گذشتم ولی نمیشه نامزدم اصلا منو دوست نداره مهم نیستم براش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا چیزیو به اجبار میخاین

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡
2738

وقتی دوست نداره ولش کن و بیخیالش شو، برای کسی که دوست نداره هیچ تلاشی نکن، دوست داشتن که اجباری نیست، باید از ته دل باشهعزیزم، ارزشت خیلی بیشتر از اینهاست که بخوای برای همچین آدم بی لیاقتی خودتو کوچیک کنی. خودتو عشقی عزیزم

2706