2733
2734

دوستان انگیزه تون از زود بیدار شدن چیه و تایم خواب و بیداری تون چطوریه و چجوری تنظیم کردید؟

برای موفقیتم همین الان یه صلوات مهمونم می کنی؟😔💕🥲....یه دختر محصل که همه خاطرخواهشن😃 بس که برا خودش ارزش قائلهههه😂 کاریزماتیک ⛓️😑🤍ورزشکار✨ والیبالیست ❤️شیطون 💛دی ماهی💙درسخون به قول رفیقم خرخون دنیای خودمم😎

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
بخاطر اداره مجبورم زود پاشم

من محصلم ولی کلا نمیتونم حدودای ساعت 8 و 9صبح حتی بیدار شم 😐از اونور هنوز کمبود خواب دارم بعد از ظهرشم می خوابم نمی‌دونم چمه

برای موفقیتم همین الان یه صلوات مهمونم می کنی؟😔💕🥲....یه دختر محصل که همه خاطرخواهشن😃 بس که برا خودش ارزش قائلهههه😂 کاریزماتیک ⛓️😑🤍ورزشکار✨ والیبالیست ❤️شیطون 💛دی ماهی💙درسخون به قول رفیقم خرخون دنیای خودمم😎
انگیزه ام اینه که با بچه به کارام نمی‌رسم ۶بیدار میشم ظهر میخوابم

💜🙂خداحفظش کنه برات

عاااااااشق نور خورشید اول صبحم

خوشابحالت من دوست دارم صبحا برم پارک ولی خواب ولم نمیکنه😐😐😐

2738

درسم و کنکور 

و اینکه صبحا ارتعاشم بالاست 

چیزایی ک میخامو جذب میکنم‌براحتی

میخوام بهت بگم... همینکه تو قوی هستی کافیه تا به هر چی که تو دلتِ برسی...آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.. قسم به لحظه ای که زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو به خواستت میرسونه.وقتایی که میخواس بگه دوست دارم میگفت آهای دختر خانوم میدونی؟! منم میخندیدم میگفتم آره میدونم.. اونم بلند بلند داد میزد میگفت منم میدونمم میدونمم خیلی میدونم، هر کی دوروبرمون بود مثل دیوونه ها بهمون نگاه میکرد و اون میخندید.. همیشه میگفت لحظه هایی که دیوونه بازی در میاری هیچوقت فراموش نمیشن من باید با تو دیوونه باشم:) وقتی دور و برش پر بود وسط شلوغی نگام میکرد آروم میگف میدونی؟:) یهویی وسط یه عالمه کار تکست میداد میدونی دیگه؟:) وقتی گریه میکردم و حالم اصلا خوب نبود زنگ میزد میگف تو که میدونی.. یبار جلوم وایساد گفت دختر خانوم جذاب تا آخر عمر باید بدونی😍 واسه به هم رسیدن دو تا عاشق دعا کنید😌E&L
من ورزش میکنم تو خونه اگه زود بیدار نشم به هیچکدوم از کارام نمیرسم و نمیتونم ورزش هم بکنم

میدونی من خیلی کار دارم یعنی درس که باید بخونم ،زبان هم که میخونم،ظرفای خونه با منه،جاروی خونه هر روز با منه، قرآن میخونم،انجمن هم کلاس دارم ،ورزش سبک میکنم توی خونه ولی نه در اون حد‌.......یعنی کار دارم ولی هیچ انگیزه ای ندارم....

درسم و کنکور  و اینکه صبحا ارتعاشم بالاست  چیزایی ک میخامو جذب میکنم‌براحتی

💖خیلی خوبههه اینجوری

حتما عزیزم کاش خونتون نور بخوره 

ما خونمون نور نمیخوره بعد 11بیدار میشم  (البته اگه کار نداشته باشم😂)

بعد ی بار رفتم خونه فامیلمون خیییییلی نور میخورد ساعت 7صبح بدون اینکه کسی بگه بیدار شدم 

من همیشه زود بیدار میشم خواب سبکی دارم و اکثرا خیلی کم خواب و حتی بیخوابم

و اکثرا این روزا به خاطر اینکه کارآموزی میرم خیلی زود بیدار میشم

حتی روزایی ک دیر میخوابم زود بیدار میشم اگه ساعت 3بخوابم بهم بگن 7بیدارشو من 6خودبه خود بیدارمیشم

دختر بودن گناهه محضه🙂💔

ذهنم خیلی شلوغه یعنی انقدری حرف دارم ولی هیچکسو ندارم که بتونم حرفای دلمو باهاش بزنم تا یکم خالی شم ،بعضی اوقات خیلی میرم توی فکر که یادم می‌ره چکار می خواستم بکنم🥺💜

2706