2733
2734
عنوان

لعنت به هرکسی که به زندگی بقیه چشم داره

| مشاهده متن کامل بحث + 720 بازدید | 53 پست
مگه بخاطر بچه اوردنم کسیو چشم میزنن؟؟😐خب اونام بجه بیارن انگار کار سختیه

الان ناباروری زیاده 

بله کار سختیه 

پولم نداشته باشی کلا غیر ممکنه(الان یکی میاد میگه تو که پول درمان نداری،بچه رو میخوای چجوری بزرگ کنی😒) 

الان هر کی حامله میشه یا بچه دار شده احساس میکنه همه به اون و زندگیش و بچه هاش چشم دارن 

چند نمونه جاریای خودم،با من قطع رابطه کردن چون میترسن من بچه هاشونو بخورم

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره والا منم کشیدم ۳تا اوردم گفتن واسه چیش بود من ادم اجتماعیم مهمونم زیاد برام میومد میگفتن چ دل ...

اخی عزیزم

بعضیا آنقدر شعور ندارن که ازشون کمک بخوای هی میگن بچه چیه مگه بچه داری چیه مگه بچه نعمت خداست 

فقط خدا
اره والا منم کشیدم ۳تا اوردم گفتن واسه چیش بود من ادم اجتماعیم مهمونم زیاد برام میومد میگفتن چ دل ...

وای من میخواستم سومی هم بیارم چون میگن بچه رزق و روزی داره،وهم بخاطرکه ۳تا باشن خونم شلوغ باشه تو این تاپیک پشیمون شدم

2731
من الان بفهمم باردارم از غصه سکته میکنم دور از جون شما البته  باردار شدن همیشه هم خوشحالی ندار ...

هر روز چندین تاپیک میبینم که نوشته اگه باردار باشم خودکشی میکنم یا بارداری مجدد برام مثل کابوس میمونه.

دوستان درسته واقعا بچه دار شدن تو این دوره احمقی هست.ولی قبول کنیم بچه دار شدن خیلی سخت شده.خیلی ها در حسرت هستن.شاید اقوام اسی طفلیا بچه دار نمیشن.و خیلی ها دیدم بچه داری و تضمینی میدونن واسه خوشبختی

بالاخره دعای خوب کنیم در حق هم

انشاالله خدا ارزوی قلبی همه ادما رو برابرده کنه.

استارتر ناراحت بودی حالا اومدی اینجا برات بدتر می کنن  اینقدر میگن میگن تا حالتو بدتر کنن و روحیه ات رو نابود 

خانمای مهربون اینجا با حرفای نیش دارشون...

🌺اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌺
ان شااله به سرعت وضعتون بهتراز قبل بشه

ممنونم عزیزم👩‍❤‍👩🌺🌷

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤
2738

آدمها مثل هم نیستن

میلیون ها خرج میکنن بچه دار بشن آخر هم یا نمیشه یا بیاد هم نمیمونه، کافیه آهی از ته دل کشیده بشه همون آه کافیه، این یکی از اون موردهاست

برام هیچ حسی شبیه تو نیست❤
استارتر ناراحت بودی حالا اومدی اینجا برات بدتر می کنند  اینقدر میگن میگن تا حالتو بدتر کنن و رو ...

اره بعضیا همون باید برن تو تاپیک بیخودی نه اینجا که من کمک خواستم عزشون

فقط خدا
اخی عزیزم بعضیا آنقدر شعور ندارن که ازشون کمک بخوای هی میگن بچه چیه مگه بچه داری چیه مگه بچه نعمت خ ...

کمک کجابود

فقط چندباری خواهرام اومدن

دست تنها بودم تا الان

الان پسر کوچکمو دیروز ختنه کردم دریغ از یه زنگ

فقط مامانمو ابجیام و خالم زنگ زدن تمام

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤
وای من میخواستم سومی هم بیارم چون میگن بچه رزق و روزی داره،وهم بخاطرکه ۳تا باشن خونم شلوغ باشه تو ای ...

بچه من بعد ورشکستگی دنیا اومد اصلا قصد بارداری نداشتم

جلوگیریمم طبیعی بود ولی یبار از دستم در رفت و حامله شدم