2737
2739
عنوان

لعنت به هرکسی که به زندگی بقیه چشم داره

| مشاهده متن کامل بحث + 720 بازدید | 53 پست

واقعا چقد بده اینجور ادما اطراف ادم باشن

چشم زخم خیلی بد هست.البته بخاطر زیاد بچه اوردن فک نکنم چشم بزنن.بخاطر رابطه خوبت با شوهرت شاید باشه.انشاالله همتون سالم باشید.نذر حضرت علی اصغر کن.ان یکاد بنداز .یا بنویس بزن ب لباست.نمیدونم دیگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اهمیت به حرف بقیه نده هر کسی زندگی خودشو داره به کسی چه مربوط شما چند تا بچه دارین انشاالله خودتون و بچه هاتون سالم باشین همیشه آیت الکرسی و چهار قل رو بخون

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
2731
خدا برات حفظشون کنه گلم  ولی نباید چیز سنگین بلند کنی خدایی نکرده بچه طوریش میشه

قربانت عزیزم چاره ای نداشتم مادرشوهرمم طبقه بالا میشینه آنقدر که محبت ندیدم ازش دلم نخواست ازش کمک بگیرم

فقط خدا
2740

والا من یکی ببینم یکی هی بچه میاره و بچه کوچک داره بیشتر دلم براش میسوزه که این بیچاره زندگی نکرد همش یاحامله بوده یا شیر می‌داده یا بدو بدو تا حسودی

نمیدونستم حاملگی و بچه هم مخصوصا تو این دوره زمونه چشم زدن داره

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
اره سخته براشون اگه منم صبح تاشبم دنبال خوشگذرونی باشم وقتی برای بچه دار شدن ندارم

اره والا منم کشیدم

۳تا اوردم گفتن واسه چیش بود

من ادم اجتماعیم مهمونم زیاد برام میومد

میگفتن چ دل و حوصله ای داره

سر زایمان سومی افسردگی وپانیک گرفتم افتادم گوشه خونه

شوهرم ورشکست شده اومدیم سرایداری و.....

حالا خواهرشوهرام ۳تان بچه ندارن نازا هستن وضع مالی خوب 

دیگران چ میدونن تو این زندگی چی میکشم فقط حرف مفت میزنن

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤