2733
2739
عنوان

مامانا شیرم کم شده،دخترم صبح تا شیب مثل زالو میچسبه

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای مثل من.خداشاهده یه بازار نتونستم برم همه جا اویزونه😪😪

دختر اولم از من مستقل تره

دومی بدجور وابسته هست

فکر کن داری خرید میکنی یه دست همش پاتو‌گرفته باشه🤦🏼‍♀️

همون آني سابقم كه از ٨٩ عضو بودم...
2728
الرژی داره به لبنیات.شیرمخصوص الرژی هم بدمزس نمیخوره اصلا.

بیومیل خوشمزس،

ولی مقتضای سنشه ،دخترمنم اینجوربود

اونجا دورش شلوغ شه سرگرم میشه

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
مثل چی پشیمونم که شیرخشک ندادم از همون روز اول.خیلی پشیمونم خیلی😪

عیب نداره حالا 

امروز تلخک بخر دیگه خودش نمیخوره

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
مکیدن و دوست داره، شیشه شیر بگیر براش، توش آب میوه یا شیر خشک بریز بده دستش هی بمکه😄

داره شیشه.نمیخوره اصلا انگار با ابم مشکل داره.با نی با شیشه هرچی میدم یه قلوپ میخوره و فرار میکنه.شیر نمیدم موهاشو چنگ میزنه گریه جیغ اشکش میریزه گوله گوله

2738
سرگرمش کن حواسشو پرت کن حساسش نکن که بگی نمیدم ولی هر وقت خواست یا یه خوراکی که خیلی دوست داره بهش ب ...

بخدا انقد خسته و بی جون شدم دیگه توان ندارم.مخصوصا بعدازظهر ک میشه دیگه من خاموش میشم اصلا نمیدونم باچی سرشو گرم کنم.خوابشم کمه در طول روز دوساعتم نمیخوابه.از صبح تاشب باید سرگرم بشه.هرچی هم میدم دستش نهایت ده دیقه باهاش بازی میکنه

عیب نداره حالا  امروز تلخک بخر دیگه خودش نمیخوره

همه میگن تابستونه گناه داره.نمیذارن بخدا.باباش میگه حداقل تا۱۸ماهگی بده.مامانم میگه بچس یه شیر میدی منت نذار سرش بده تا دوسال.بخدا از هر طرف یچیزی میگن بهم

اره نمیدونم چجوری سرگرمش کنم اخه

باهاش بازی کن، ببرش بیرون پارک اگه میتونی،حواسش رو پرت کن یه وقتایی،منم پسرم سه چهار ماه دیگه دو سالش میشه یه کم شرایطم جور نیست وگرنه باید از شیر بگیرمش،تا میبینه نشستم میاد میگه شیر،منم تا بتونم خودمو مشغول نشون میدم

خانم گلای تسبیح به دست میشه صلوات بعدی رو برا پسرکم بفرستید همیشه تنش سالم باشه و عاقبتش بخیر،منم دعاتون میکنم  

حالا من خودم به شیر دادن به پسرم وابستم...غصم میگیره به از شیرگرفتنش فکر میکنم...پسرمم همینجور...فکر کنم من از اون مادرشوهرا میشم که با عروس گیس و گیس کشی دارن هر روز😄😄😄

روضه ندارد تنی که سر ندارد؟؟...تنی که جای بوسه مادر ندارد؟؟!!!😢😢💔💔💔💔
همه میگن تابستونه گناه داره.نمیذارن بخدا.باباش میگه حداقل تا۱۸ماهگی بده.مامانم میگه بچس یه شیر میدی ...

ولشون کن به خودت فکر کن فقط تا کی میخوای از خودت بگذری

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
باهاش بازی کن، ببرش بیرون پارک اگه میتونی،حواسش رو پرت کن یه وقتایی،منم پسرم سه چهار ماه دیگه دو سال ...

من از دست دخترم اصلا نمیتونم کاری انجام بدم.مدام تو پای من میپلکه،باید فقط در اختیارش باشم.تلویزیون روشن میکنم نگاه نمیکنه،گوشی میدم میگه باید خودت بازی کنی من نگاه کنم،اسباب بازی میدم تا من بلند بشم اونم پامیشه دنبالم.کلا چسبیده مثل چسب.یکی دوهفتس بدترم شده