2726
عنوان

مامانا شیرم کم شده،دخترم صبح تا شیب مثل زالو میچسبه

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 56 پست
باهاش بازی کن، ببرش بیرون پارک اگه میتونی،حواسش رو پرت کن یه وقتایی،منم پسرم سه چهار ماه دیگه دو سال ...

دقیقا پسر منم همینجوره...جرات ندارم بشینم...فورا میگه 

به به😃

روضه ندارد تنی که سر ندارد؟؟...تنی که جای بوسه مادر ندارد؟؟!!!😢😢💔💔💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من از دست دخترم اصلا نمیتونم کاری انجام بدم.مدام تو پای من میپلکه،باید فقط در اختیارش باشم.تلویزیون ...

ببین در اختیار که باید باشی ولی مثلا یه بازی رو با هم انجام بدید،لگوهای خونه سازی هست از اون بزرگا بگیر با هم بچینید،یا هر بازی دیگه،بچه منم کم پیش میاد تنها بازی کنه،یا اگه داری کار آشپزخونه انجام میدی یه کار هم به اون بده،چهار تا سیب بده بندازه تو یه سبد مثلا،اینطوری

خانم گلای تسبیح به دست میشه صلوات بعدی رو برا پسرکم بفرستید همیشه تنش سالم باشه و عاقبتش بخیر،منم دعاتون میکنم  
ادم دلش میسوزه طبیعیه بالاخره مادریم.ولی دیگه باید یجا قطع بشه

آره دیگه گاهی زیاده روی میکنن آدم خسته میشه...مثلا من جایی میرم لباس جلو بسته نمیتونم بپوشم چون پسرم حتما شیر میخواد...زیر دوسال اذیت نمیشن بگیریم از شیر؟پسر منم 17 ماهشه

روضه ندارد تنی که سر ندارد؟؟...تنی که جای بوسه مادر ندارد؟؟!!!😢😢💔💔💔💔
واقعا هم من یعنی نصف جون شدم سر این بچه.کلی رژیم گرفتم برا کولیکش،برا رفلاکسش،هیچی نخوردم،داغون شدم ...

وااای عزیزم 

به نوک سینت تلخک بزن بعد برو داروخونه سن بچتو بگووو و شیرخشک بگیر تماام

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
آره دیگه گاهی زیاده روی میکنن آدم خسته میشه...مثلا من جایی میرم لباس جلو بسته نمیتونم بپوشم چون پسرم ...

منم همه لباسام دادم خیاط یا زیپ کردم یا دکمه دارن.والا منو نمیذارن باباش میگه حداقل تا پاییز بده،مامانم ک میگه همه مادر بودن تا دوسال بده،مادرشوهرم میگه یدونه شیره دیگه بده من بچم تا سه سال شیر میخورد،نمیذارن بقیه. ولی من شنیدم خیلی از کشورا کلا شیرمادرو از یکسال ب بعد قطع میکنن که کار خوبی هم میکنن

وااای عزیزم  به نوک سینت تلخک بزن بعد برو داروخونه سن بچتو بگووو و شیرخشک بگیر تماام

امروز میرم دکتر میگم یه شیر بنویسه براش.همش عذاب وجدان دارم ک وای سیر نمیشه شیر کم شده و ..تا بیدار میشه شب میگم تقصیر شیرمه کمه سیر نشده حتما.اگه قطع کنم و شیرخشک بخوره راحت میشم دیگه خودم.

امروز میرم دکتر میگم یه شیر بنویسه براش.همش عذاب وجدان دارم ک وای سیر نمیشه شیر کم شده و ..تا بیدار ...

اره راحت میشی

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈