2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
کجایی دختر دلتنگت بودم🥺🙃

قوربونتتتتت برم

چطوری رفیق؟

تعلیق کردم رفتم یکم زندگی کردم😅

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2738
قوربونتتتتت برم چطوری رفیق؟ تعلیق کردم رفتم یکم زندگی کردم😅

نری عزیزممم❣خوبم شکرخدا...

خوب کردی زندگیت پرازخنده های از ته دل دوستم🍭💓💓💓

کار خوبووو خدا میکنع ک با کسی حرف نمیزنه🙃نه تو آنی ک همانی.......نه من آنم ک تو دانی🧸
نری عزیزممم❣خوبم شکرخدا... خوب کردی زندگیت پرازخنده های از ته دل دوستم🍭💓💓💓

دوباره میرم 🥲

فدات بشم

الهی توام بخندی همیشه 💋💋💋

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️