2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
کجایی دختر دلتنگت بودم🥺🙃

قوربونتتتتت برم

چطوری رفیق؟

تعلیق کردم رفتم یکم زندگی کردم😅

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2714
قوربونتتتتت برم چطوری رفیق؟ تعلیق کردم رفتم یکم زندگی کردم😅

نری عزیزممم❣خوبم شکرخدا...

خوب کردی زندگیت پرازخنده های از ته دل دوستم🍭💓💓💓

کار خوبووو خدا میکنع ک با کسی حرف نمیزنه🙃نه تو آنی ک همانی.......نه من آنم ک تو دانی🧸
نری عزیزممم❣خوبم شکرخدا... خوب کردی زندگیت پرازخنده های از ته دل دوستم🍭💓💓💓

دوباره میرم 🥲

فدات بشم

الهی توام بخندی همیشه 💋💋💋

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️