2737
2734

بستگی به سطح خودت داره 

ولی به ترتیب پیش بری بهتره

هرکس بد ما به خلق گوید ما چهره ز غم نمی خراشیم  ما خوبی او به خلق گوییم تا هردو دروغ گفته باشیم       خدایا همه رو خوشبخت کن، الهی آمین❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من متاسفانه سطح زبانم خیلییی پایینه.

دوستان مدرس زبان انگلیسی هستم هزینه کلاس هام فوق العاده کمه   

جلسه اول که رایگانه 20 تیر هست جلسه اول 1 ساعته هست به صورت آنلاین و در گوگل میت برگزار میشه

نیازی به پیش ثبت نام نیست اگر دوست دارید توی هر سن و شرایطی توی این جلسه شرکت کنید یه استیکر این زیر بزارید

توی این جلسه مقداری تدریس صورت میگیره و راجب شهریه و ... توضیح داده میشه

بعد از جلسه اول که رایگانه اگه خوشتون اومد که ثبت نام میکنید اگر هم که نه هیچی  

برای کودکان همراه با شعر و قصه و بازیه  

سانس اول:نوجوانان که سن بین 9 تا 12 سال هست

سانس دوم:کودکان که سن بین 3 تا 8 سال

سانس سوم بزرگسالان:بدون محدودیت سنی

منتظر حضور شما عزیزان هستم

2738
سلام بنده دو دلم برم سفیر یا آفرینش ببشتر میخوام رو گفتار کار کنند شما کدوم و پیشنهاد میدید؟

دوستان مدرس زبان انگلیسی هستم هزینه کلاس هام فوق العاده کمه  چلسه ای 10 هزار تومنه و کتاب های کانون زبان ایران رو تدریس میکنم

جلسه اول که رایگانه 20 تیر هست جلسه اول 1 ساعته هست به صورت آنلاین و در گوگل میت برگزار میشه

نیازی به پیش ثبت نام نیست اگر دوست دارید توی هر سن و شرایطی توی این جلسه شرکت کنید یه استیکر این زیر بزارید

توی این جلسه مقداری تدریس صورت میگیره و راجب شهریه و ... توضیح داده میشه

بعد از جلسه اول که رایگانه اگه خوشتون اومد که ثبت نام میکنید اگر هم که نه هیچی     

برای کودکان همراه با شعر و قصه و بازیه  

سانس اول:نوجوانان که سن بین 9 تا 12 سال هست

سانس دوم:کودکان که سن بین 3 تا 8 سال

سانس سوم بزرگسالان:بدون محدودیت سنی

منتظر حضور شما عزیزان هستم