2737
2739
عنوان

بهترین دکتر زنان رشت کیه؟

454 بازدید | 11 پست

میشه بگید دکتر زنان خوب کیه؟دکتر صلواتی و موید نیا رو کسی میشناسه؟اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

دلم برای کودکی ام تنگ شده...نه استرسی بود...نه نگرانی بود...نه غصه ای....نه دلواپسی 

تعریف دکتر حاجی هادی رو زیاد شنیدم

و دکتر نوری مسیحم خوبن 

🤍                                                                                باشد که روزگار بچرخد به کام‌ِ دل/ باشد که غَم  خِجل شود از صبرِ قلبِ ما 💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مطبش نوبتی نیست..ک زنگ بزنی بگه فلان تایم بیا..باید بری از سه ۴ بشینی تا وقتت برسه..شاید  سه چه ...

خب شاید یکی استراحتی باشه تکلیفش چیه

دلم برای کودکی ام تنگ شده...نه استرسی بود...نه نگرانی بود...نه غصه ای....نه دلواپسی 
2740
ب من گفت ناباروری..برو از پرورشگاه بچه بگیر..اشکمو درآورد ..حلالش نمیکنم بی علم حرف زد

والا تشخیصش تا جایی ک میدونم درسته و حتی خیلیم افتخار داره و اخلاق خوبی هم داره اما تا حالا نشنیدم کسی رو نا امید کنع

خب شاید یکی استراحتی باشه تکلیفش چیه

کسی رو بفرسته براش نوبت بگیره..از منشی بپرسه مریض استراحتیه و نمیتونه بشینه کی بیاد ‌‌منتظر نشه زیاد

خودم وقتی نزدیک‌زایمانم بود بی نوبت میرفتم داخل

والا تشخیصش تا جایی ک میدونم درسته و حتی خیلیم افتخار داره و اخلاق خوبی هم داره اما تا حالا نشنیدم ک ...

من دوتا بچه دارم الان

هرگز یادم نمیره ..مطبش حاجی آباد بود کوچه رز

من با اینکه زیادم نگران بچه دار شدن نبودم رفتم پیشش..جوری ناامیدم کرد ک تا خونمون گریه کردم😶