2737
2739
عنوان

آخه من چه خاکی بریزم سرم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 23 پست
باو من الان سال دیگ میخوام کنکور بدم واسه من میشه کنکور سوم چون تا قبلا هیچیییی نخوندم ناراحت هم نیس ...

آه رشته من ریاضیه هیچ علاقه ای بهش ندارم و آینده ای نداره 

یا باید خرخون باشی که بری کامپیوتر یا پولدار که مهاجرت کنی 

باو من الان سال دیگ میخوام کنکور بدم واسه من میشه کنکور سوم چون تا قبلا هیچیییی نخوندم ناراحت هم نیس ...

بله ولی نه اینکه ۴ بار در هفته و اونم با هزارتا داستان که جلوی خودمو گرفتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آه رشته من ریاضیه هیچ علاقه ای بهش ندارم و آینده ای نداره  یا باید خرخون باشی که بری کامپیوتر ...

ریاضی اگه استعدادشو داشته باشی بهترین و راحت ترین رشته واسه قبولیه

یکم همت کنی کلا145 هزار نفر متقاضی داره ینی از یک سوم هم کمتر از تجربیه

یه رشته خوب قبول شی یه دانشگاه خوب واقعا آیندت تضمینه مثا=لا مهندسی کامپیوتر ای تی اینا خیلییی خوبن

سطح افسردگیم فکر کنم تو حالت متوسط هستش باز دقیق نمی‌دونم ولی زمانی که با امید به انجام کاری می پردا ...

خوب پس بابا جای نگرانی نیست

یکم ریختی بهم فقط.زمان میبره حالت بهترشه

اگر بدونی  چ خانواده هایی با چ مشکلاتی هستن ک بچه هاشون بیخیال و بی توجه دارن زندگیشون میکنن تعجب میکنی

حیف نمیتونم واضح تر بگم.فقط عمر و جوونیت و قدر بدون چنان مراقبش باش ک بعد سالها مدیون خودت نشی

2731
بله ولی نه اینکه ۴ بار در هفته و اونم با هزارتا داستان که جلوی خودمو گرفتم  

ببیین همین شب بیدارموندنا تا صبح همین اینستا و تلگرام همین ویپی ان همه اینارو باید پاک کنی

اینا خودش 80 درصد همین خودارضاییه

آه رشته من ریاضیه هیچ علاقه ای بهش ندارم و آینده ای نداره  یا باید خرخون باشی که بری کامپیوتر ...

منم ریاضی بودم.نامزد قبلیم هم ریاضی خونده بود و بشدت متنفر ازش

دانشگاه پیام نور ی رشته ابکی اقتصاد قبول شد.دو ترم بعدش تغییررشته داد ب روانشناسی.و بعدلیسانسش ازمون داده و الان معاون مدرسه ابتدایی هستش تازه با ی خانواده دااااااغون وخراب و افتضاح

قدر خودت رو بدون

18سالته زن داری؟؟؟😨😨😨 بعد تایپک های قبلت هم آبی نمیشه لینکه و تایپک رو میبندی

غذرمیخوام فقیه کافیه برید تاپیکی که با عنوان کند هستش اونجا میتونید راهنمایی کنید که چیکار بکنم 

2738