2737
2739
عنوان

آخه من چه خاکی بریزم سرم ؟

541 بازدید | 23 پست

سلام بچه ها ۱۸ سالمه 

به خاطر تنش خانوادگی از دوسال پیش و رشتم نتونستم 

درسم رو ادامه بدم و. واقعیتش الان وضعیتم طوری هستش که دیگه علاقه ای بهش ندارم. 

کلا وضعیت روحیم داغونه تو روز مدام راحت بگم ۳.۴ بار حالم بده میشه و تا گریه نکنم رو به راه نمیشم.

کلی کلی حسرت مونده تو دلم .

از یه طرف به بازی و گوشی معتاد شدم و وضعیت خوایم کلا داغونه 

هیچ حرفه ای رو هم بلد نیستم به نظرتون چیکار بکنم ؟

زندگی به خاک سیاه نشسته

مشکل خانوادت چیه

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تا آخر یازدهم خوندم

باتوجه ب اینکه هنوز۱۸سالته یعنی بشدت اول راهی

ب حس وحال الانت ابدا فکرنکن

ی لحظه تصورکن الان ۳۵سالت شده و میگی ای کاش برمیگشتم ب ۱۸سالگیم

پس ی حرکت اصولی رو شروع کن.فاز مثبت تزریق کن ب زندگیت

حیفه بخدا.من کلی ایده دارم واست

2738

من اگه بجای شما باشم میرم مدرسه ی شبانه یا از راه دور ثبت نام میکنم دیپلممو میگیرم هرجور شده. در کنارشم خودم میرم کلاسای فنی حرفه ای یه چیز بدرد بخورشو شرکت میکنم یاد میگیرم. از اونورم کنکور میدم یه لیسانس هم میگیرم بعدا بدرد میخوره. یه مقدار که پول جمع کردم باز خودم مغازه میزنم و... 

شما الان سنی نداری و اقا هم هستی بهترین موقع برای پیشرفت. اگه یه مقطعی درجا زدی در عوض الان بزرگتر و پخته تری بهتر تصمیم میگیری. اگه یکی دو سال از درس عقبی اصلا مهم نیست چون خیلیها دو سه سال پشت کنکور میمونن یا تو دانشگاه درسشونو دیر تموم میکنن شما سعی کن پشت کنکور نمونی و درستو منظم جلو ببری جبران میشه

چه حرکت اصولی دقیقا

اول اینکه سطح افسردگی ک ازش حرف میزنی چقدره؟

اینو باید متوجه بشی ک ایا نیاز ب دارو داری یا با تغییر روش زندگیت خوب میشی.

دوم اینکه اگر ب درس علاقه نداری خوب باید وباید دیپلمت و کامل کنی.شده ازین طرحهای جامع ک فقط ی مدرک بهت میدن برو بگیر سخت نمیگیرن خیلی و راحت تر از مدرسه عادیه

سوم اینکه سربازیت هم هست دیگ؟تو اون مدت مثل پسرخاله من شروع کن راهی ک میگم

اگر میخونی ادامه بدم؟

باو من الان سال دیگ میخوام کنکور بدم واسه من میشه کنکور سوم چون تا قبلا هیچیییی نخوندم ناراحت هم نیستم

خودارضایی رو تو این سن چه دختر چه پسرا دارن خود همین دکتر سکسولوژی نی نی سایت میگفت تو سن19/18 تا یکی دوبار تو هفته طبیعیه

ببین تو حالا خودتو درگیر درس کنی به شدت حست کم میشه نسبت به خودارضایی

از الان شروع کن کلی وقت داری

اول اینکه سطح افسردگی ک ازش حرف میزنی چقدره؟ اینو باید متوجه بشی ک ایا نیاز ب دارو داری یا با تغییر ...

سطح افسردگیم فکر کنم تو حالت متوسط هستش باز دقیق نمی‌دونم ولی زمانی که با امید به انجام کاری می پردازم مدام حالم بد میشه و به گذشته فکر میکنم 

به قول معروف کامل با موضوع کنار نیومدم

بله بفرمایید

سعی کن قدم اول بازی و اینستا و...ک وابسته ب گوشی میکنت پاک کنی.منم اینکارو کردم 

بجاش اهنگ ارامبخش گوش گن.سعی کن اگر اعتقادم نداری شبی ۲رکعت نماز ارامش و عافیت بخون

برنامه خوابت رو تنظیم کن.صبح۸بیدارشو برو بیرون پیاده روی تا خسته بشی و فکرت باز بشه

از طرفی شبها سعی کن قبل خواب ی دوش بگیری و بدون گوشی بخوابی

اگر میتونی ی شغل با درامد کم پیداکن.ساندویچی و رستوران و مکانیک یا هرچی ک مشغولت کنه تابستون رو

2706