2733
2739
عنوان

بی بی چک

876 بازدید | 24 پست
سلام دوستان من بعد از دو سال اقدام و کلی دارو و درمان این ماه کلآ بی خیال دکتر شدم چون از مضرات آمپول گونادوترفین خیلی می ترسیدم . دیروز بعد از ظهر بعد از 4 روز عقب افتادن پریود بی بی چک گذاشتم دو تا خط آمد البته یکی خیلی کم رنگ
به بزرگی آرزوت نیندیش - به بزرگی کسی بیندیش - که میتونه آرزوت روبر آورده کنه (خُـــــــ ــــدا) - پس بزرگ آرزو کن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به بزرگی آرزوت نیندیش - به بزرگی کسی بیندیش - که میتونه آرزوت روبر آورده کنه (خُـــــــ ــــدا) - پس بزرگ آرزو کن...
///اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم/// خدای کریم! برای دو فرشته ی پاکی که بهم عطا کردی ممنونم.
همین الان یه تیکر بارداری خوشکل برا خودت بذار و هر روز که میای نی نی سایت ذوق کن که داری به تولدش نزدیک میشی.
///اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم/// خدای کریم! برای دو فرشته ی پاکی که بهم عطا کردی ممنونم.
من سال 91 دچار حاملگی مولار شدم بعد از کلی دارو و درمان و شیمی درمانی الان فکر کنم خدا به من لطف کرده
2740
بی بی چک دیروز بعد از ظهر با امروز صبح مثل هم بود یعنی بارداری قطعی است یا نه؟
البته دیروز وقتی بی بی چک گذاشتم رفتم آزمایشگاه آزمایش خون دادم بعد از دو ساعت زنگ زد گفت دوباره بایست تکرار بشه چون عدد آنرا شک داریم ولی آزمایش مثبت است
به نظرم پاشو برو دوباره یه آز بده.حتما هم تحت نظر پزشک به موقع سونو بده.
به نظر من certain دقتش بالاست وخطا نداره
پروردگارا مرا ان ده که ان به♥♥♥ رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّیَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِینَ إِمَامًا ♥♥♥
2706