2752
2734
عنوان

بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 879 بازدید | 24 پست
عاشق سعید انشالا شمام باردار باشی شاید لکه لانه گزینی مال شما
هوایی رو که تو نفس میکشی دارم راه میرم بغل میکنم تو با من بمون تا ته این سفر من این ماهو ماه عسل میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من الان بایست برم بعدآ میام نظرات دوستان را می خونم
به بزرگی آرزوت نیندیش - به بزرگی کسی بیندیش - که میتونه آرزوت روبر آورده کنه (خُـــــــ ــــدا) - پس بزرگ آرزو کن...
سارا جان متاسفانه روی کلیه اثر خیلی بدی داره چون هر کجا می رفتم برای تزریق تاکید می کردند که استفاده نکنم توی فامیل هم یه نفر بر اثر استفاده مدام از این آمپول نارسایی کلیه پیدا کرد.
به بزرگی آرزوت نیندیش - به بزرگی کسی بیندیش - که میتونه آرزوت روبر آورده کنه (خُـــــــ ــــدا) - پس بزرگ آرزو کن...
سلام سارا جان اول از همه مبارک باشه دوم این که منم مثل شما بارداری مولار داشتم که به کاریوکارسینوم تبدیل شد الان دارم شیمی درمانی می شم براتون پیغام دوستی فرستادم خوااااهش می کنم اگر دیدید جواب بدید چند تا سوال داشتم