2737
2734

سلام من چله حدیث کسا رو گرفتم تا ۴۰ روز نشده یدونه خواستگار اومد یکیشم زنگ زدن ولی هنوز نیومدن ولی اولی خوب نبود جواب منفی دادم بهش میشه ی چله یا دعایی بگین که فرد مناسب باشه ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام منم دنبال ی چله ای نمازی و ‌... هستم که مجرب باشه چله طاها و مریم واحزاب ولی امتحان نکردم خودم هنوز خیلی اشفتم😔😔

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
2728
2738
چله حدیث کسا رو بخون خیلی عالیه جواب میده

چند دقیقه ای میخونی؟ اسی نمیدونی اگه واجباتو یکی انجام نده چله هاش قبول میشه یا نه؟

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
آره ولی دوستام همشون ازدواج کردن بهم تیکه میندازن منم نگران شدم

خوب کاری میکنی از الان انجام بده ان شاالله که حاجت روا بشی