2737
2739
عنوان

آقا من عاشقققققققق طللاااام😅😅😅😅😅بعد++++توضیح در پست اول

| مشاهده متن کامل بحث + 612 بازدید | 48 پست
عکس نگرفتم .... یه قلب کوچولو پر نگین .....اوخخخخخ خیلی دلمو بردددد

من بدون نگینشو دارم🤭

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من حساسیت دارم حتی انگشتر عقدمم نقرس  برعکس شوهرم عاشق طلاست میگه زینت زنه  میخره میگه ...

اووووووو 

منم حساسیت دارم به بدل 

ولی نمیدونستم به طلا هم حساسیت میشه داشت 

اگه م نمیتونی بندازی 

برای سرمایه بخری ،خوبه

2728
ای جان... چند گرمه  قیمت حدودی داری

نمیدونم عزیزم

کادو گرفتم

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2738

منم طلا دوس دارم ذوق میکنم جلو طلافروشی رد شدنی🌈

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره❤خدایا شکرت
مبارکا باشه  چرا ازین کادوها ب ما نمیدن😟😟😟😟😟😟😟😟😟

مامانم داده😁

وگرنه تو این اوضاع ک کسی طلا کادو نمیده اجی

2706