2733
2739

دستبند،پلاک،انگشتر،زنجیر ...همه چی....

عاشق اینم همش برم طلافروشیا، طلاهارو ببینممممممممممم

و البته بخرم😅😅😅😅😅😅😆😅😅😅😅😅

چه کنم😅😅😅😅😅

موخوااااااام😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

یکی ،یه چیزی بگه آروم شم😅😅😅😅😅😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک کردم طلای یاغیو میگی🥴😂

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
2728

وای منم دهنم اب میوفته میبینم😂😂

مامانه کوچولوی یه گیلاس و آلبالو کوچولو 😍 ..اگه بارداری یا زایمان کردی حتما تاپیک مخصوص باردارامو بخون🙂تاپیک روزمرگی هامو بخون تا روحت شادشه😂😉
2738

منم

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.

منم

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁

تاپیک بزن بچه ها عکس طلاهاشونو بذارن شاید دلت اروم شد😁

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2706