2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودمم نمی‌دونم  ولی اینو فهمیدم که دیگه دوسش ندارم 😓 عاشقش بودم جونمم براش میدادم اما الان د ...

من یه رابطه ۶ ساله رو تموم کردم..سال اول عذابی میکشیدم که نگو...ولی رو خودم کار کردم خیلییی

بعدش بهترش نصیبم شد

که جهان رنج بزرگیست...نگارا تو بخند
2731
حالا فک کن برا تو شوهره تو همه ی لحظاتت باید تحملش کنی😂

ها والا 😂💜

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
 خب دوسش نداری پس مشکلی نیست راحته برات اون بنده خدا اذیت میشه🤦🏻‍♀️

دوسش داشتم عاشقش بودم جونم رو براش میدادم نمیدونم چی شد 

یهو بهش سرد شدم در حدی که از بوش حالت تهوع می‌گرفتم....

اما باز وقتی نیست بی قرار میشم 

به شر خودمم موندم 

2738
خیلی سخته بشدتتتتتت سخت جوری که اصن یادت نمیاد وقتی نبود چطوری زندگی میکردی خودم۷سال تو رابطه ام میخ ...

هنوز تو رابطه ای باهاش؟

برای ازدواج باهم هستید ؟

عزیزم اول شما برو پیش مشاور ببین شاید خودت مشکل داری

اگه رابطه منظورت شوهر یا نامزدت هست من یک مشاور متخصص بهت معرفی میکنم

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸
یه سوال شما به زور ازدواج کردی؟ ناراحت نشیا چون تو سن کم بوده میگم

نه گلم اصلا زوری نبود ♥️

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
2706